Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválni, mert nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválni, mert nincs szex?

Figyelt kérdés

8 éve élek házassàgban a feleségemmel, az intimitás az elejétől fogva kényes téma volt. Nagyon nehezen tudtam rávenni, hogy lefeküdjünk egymással. Vannak gyermekeink, jó az életünk, mindenünk megvan, ami a normális élethez kell. Viszont nulla intim viszony! Évek óta semmi. Próbáltam megoldást keresni, voltunk terápián, minden. Megoldást semmi sem hozott.

Pár hónapja megismerkedtem teljesen váratlanul egy nővel. Hangsúlyozom, hogy nem feküdtem le vele, de eszméletlenül vonzó, mellette azt érzem, hogy teljesen magam vagyok, kiegészítjük egymás és nem azért érzem ezt, mert vele szexelek, mert nem, egyszerűen érzem, hogy ő lehetne az igazi.

Viszont ott van a jelenlegi életem, a feleségemet nem tudnám megbántani, fontosak a gyermekeim, a munkám is.

Mindez mellett pedig inkább mennék, mert nem tudok tovább így élni! Egy kapcsolat szex nélkül, teljesen üres vagyok. Hiába tudunk a feleségemmel közös nevezőre jönni mindenben ha már szinte egy idegen nekem.

Volt, vagy van esetleg valaki így?

40 F


2018. júl. 19. 16:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen nem volt annyi eszed, hogy nem veszel el egy olyan nőt, akivel az egyik lényeges dologban nincs összhang?Elképesztő.....Mégis mit hittél, a házasság majd megváltoztatja?Ha akkor jó volt így, akkor most is legyen jó így, vagy pedig válj el, de ne csak elméletben.Agyam eldobom mennyi naiv ember van....Nem tud vele szeretkezni rendszeresen, de azért elveszi....
2018. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
üdv a klubban. van ennél rosszabb is. a feleségem sz*xelne, én is, csak állandóan kitalál vmit, hogy azért nem mert én ilyen olyan vagyok.... (gonosz, bántom, semmi nem jó,stb...) igaz itt még rájátszik a folyamatos veszekedés, mert nem csinál kb semmit a ház körül, rám hárul minden, de még bírom, vagyis félek kilépni látva a mai húspiaci helyzetet. szóval a szexmentességnek oka van, szerintem derítsd ki mi az. Aki azt mondja, hagyd ott menj el, keress egy olyat aki épp jó, az könnyen beszél kívülállóként. Rúgjon fel 1 családot, mert megvan sértődve az asszony, vagy nem elégedett magával? 8 év az sok idő, de gondolom most jutottál el oda, h dönteni kell. (Szerintem nem tartja magát szépnek a szemedben, vagy valami korai trauma érte)
2018. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Menj ha most van rá lehetőség!
2018. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért undorodott meg tőled? Ezt megkérdezted tőle?
2018. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem undorodott meg, máshoz sem vonzódik.
2018. júl. 19. 17:53
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
15 Ezt nem tudhatod. Ezt csak ő tudja.
2018. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy voltunk terápián, ott mondta.
2018. júl. 19. 17:59
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

A feleséged még azt is megérdemelnè hogy megcsald!

Mègis mit gondol?

Azért mert ö cölibátust fogadott neked is az kell?

Az ilyen nö önzö.Ès csak figyelmeztetlek mert van egy sanda gyanum hogy a feleséged màssal éli ki a nemi èletèt.

Nem tudom szerintem kicsit nyomozz utána

Szerintem nem szeret söt biztos!vagy!van valakije

2018. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Ennyit arról,hogy vannak normális pasik. Itt mindenki csak a szexre hajt. Ha az nincs ,már tovább is áll....
2018. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó bocs két egészséges felnőtt nem beszélgetni akar arra vannak barátok,nem házasodok olyannal aki undorodik tőlem meg kvázi a szex gondolatátol rosszul van.. Mazochista nem vagyok..
2018. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!