Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki már egyszer elvált, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már egyszer elvált, és nem hajlandó újra nősülni?

Figyelt kérdés
Párom pár hónapja vált el (nem miattam),és kikötötte még megismerkedésünkkor, hogy nem nősül már újra. Én 27 évesen,még szeretnék esküvőt. Szeretném átélni, igaz a válást már kevésbé. Nem sürgetem, de pár év múlva hátha meggondolja magát. Ezt mondtam is neki,és azt mondta,lehet, de nem ígér semmit. Ne is ringassam magam illúziókba ugye? Lehetséges, hogy sosem vesz el... Imádom őt, de hagyjam inkább ott,és keressek olyat magam mellé,akinél még van esélye,hogy vágyaim beteljesüljenek? 27/N, 40/F

2018. júl. 11. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Inkább keress másik férfit akitől elválhatsz. Biztos vannak még ilyen nősülni vágyó világi balekok.
2018. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Ő már megtanulta a leckét. Ha neked fontosabb a fehér ruhás dajdajozás, mint egy szeretetteljes kapcsolat, akkor keress olyat, akit első is javasolt.
2018. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

1. Miért egy fél generációval fentebb ismerkedsz?

2. Miért fontos az esküvő?

3. Miért gondolod, hogy 1-2-3-5-10 év múlva meg fog változni a véleménye?

4. Miért vagy vele, ha fontosabb neked az esküvő, mint a párod?

2018. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy esküvő fontosabb, nagyonb vágyad, mint kapcsolatban lenni azzal az emberrel, akit “imádsz”, akkor igen, hagyd ott.
2018. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
"Nem sürgetem, de pár év múlva hátha meggondolja magát."-na ez az a hiba, amit a nők általában elkövetnek. Éveket várnak a semmire,aztán megy a hiszti, pedig előre kijelentette, hogy nem akar újra megházasodni. Vagy elfogadod így, és boldog leszel mellette házasság nélkül. Vagy keresel hasonló gondolkodású férfit.
2018. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se várj arra, hogy meggondolja magát, 1% esély van rá.
2018. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

" Pàr év múlva hàtha meggondolja magàt"


Na, az ilyen nők szoktak 2-5-8-10 év kapcsolat utàn gyakorira kérdést kiírni, meg hisztizni, hogy nem kéri meg őket a pasijuk. Miközben többeknél a pasi az elején megmondja, hogy nem akar hàzasodni. Csak a csaj azzal hitegeti magàt, hogy majd érte megvàltozik. ( van aki a gyerekvàllalàssal kapcsolatban is ilyen)


Ha fontos neked a hàzassàg, szeretnéd àtélni, de nem történik meg, előbb utóbb meg fog ez keseríteni, vagy ha ez nem is, de mindig tüske lesz benned, hogy baràtnő vagy de feleségnek nem kellesz. Van ilyen ismerősöm, savanyú lett mert a pasija nem veszi el 10+ éve, 3 gyerek utàn se, piszok irigy azokra az ismerőseire, baràtaira akik férjhez mennek, főleg azokra akiknél nincs gyerek se, mégis ....nagyon csúnyàn beszél róluk, reméli elvàlnak, a pasi meg fogja csalni őket, rohadjanak meg...ilyenek. Te ne akarj ilyenné vàlni.

Ha vàgysz rà hogy feleség legyél, ne pocsékolj el x évet erre a pasira, és arra a reményre, hogy megvàltozhat a véleménye. Minimàlis az esély. Amúgy megértelek. Èn pl bele se kezdtem volna semmibe azzal aki közli hogy sose venne el. Vagy hogy talàn... Mert nekem a hàzassàg fontos.

2018. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7. Vagyok : lemaradt, hogy igaz én ex hàzassal se kezdenék alapból+ ennyivel öregebb pasival sem....
2018. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Van aki nem követi el kétszer ugyanazt a hibát.
2018. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 peca1000 ***** válasza:
88%

Ha van esze a büdös életbe nem nősül újra.


Keress egy olyat, aki majd akar házasodni (nehéz lesz).


Majd rájössz te is, hogy mekkora hülyeség az egész, és csak elvertél egy csomó pènzt a nagy semmire.


Mert nem fog változni semi, csak rosszabb lesz.


Ezt tanúsíthatja az eddigi 2 feleségem, és jómagam is :)

2018. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!