Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha csak akkor "hajlandó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak akkor "hajlandó" nősülni ha már baba van, akkor mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
előtte nem elég elkötelezett? mit változtat a hozzáálláson a baba megléte?
2013. aug. 29. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Az jár a fejében, hogy felcsinálna, de neveld fel egyedül a kölykét, mert a macera már nem kell.
2013. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
1nél a pont. Csak be akarja magát biztosítani, mert hogy gyerek mellett nem fogsz ugrálni.
2013. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát ahogy a szüleim mesélték, kb apum is ilyen volt.Neki inkább kellett a gyerek mint anyum.Persze megvolt az esküvő, és rögtön jöttem én is, és azóta is együtt vannak (28éve), de ez ritka mint a fehérholló.Igazából nem írtad le hogy mióta vagytok együtt, ezt leszámítva milyen a viszonyotok..stb stb.
2013. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy úgy gondolja hogy akkor leszünk egy család és akkor már tuti "összetartozunk"? Papírral,hűséggel, mindenhogy? Vagy azt gondolja hogy ha addig jön valaki más az életébe, még beengedheti, baba után már nem fogja?
2013. aug. 29. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarja elvenni a nőt,jó neki így,házasodni nem akar,max ha teherbe esne.....


De miért nem tőle kérdezed meg?

2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha veled képzeli el az életét,akkor a gyerek nem megerősítés,bebiztosítás,nem egy tárgy,hanem boldogság/ajándék két ember életében,akik szeretik egymást......

2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
A gyereket nem fogja elvetetni a nő akkor sem ha a házasságból nem lesz semmi, mert hát kell a gyerekre a pénz.
2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem szimplán csak gyerek nélkül nem tartja fontosnak a szertartást és a papírt.

Én is így voltam ezzel, pedig nő vagyok.

Akkor is csak azért, hogy mégis úgymond neve legyen a gyereknek. Úgy sem a papír tart össze.

2013. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

ma 17:00


Szerintem meg gáz így kijelenteni,hogy "nem vagyok hajlandó elvenni addig,amíg nem lesz gyerek...."

De akkor lehet bennem van a hiba!

2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Az a lényeg , hogy a pár mindkét tagjának megfeleljen ez, ha nekik így jó hát hajrá.
2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!