Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha csak akkor "hajlandó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak akkor "hajlandó" nősülni ha már baba van, akkor mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
előtte nem elég elkötelezett? mit változtat a hozzáálláson a baba megléte?
2013. aug. 29. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

17:03

Szerintem ez azért függ attól is mi az ok.

Egy ismerősöm elküldte a jövendőbelijét orvosi vizsgálatra mielőtt elvette, hogy alkalmas-e a gyerekszülésre, mert ez neki fontos volt. (na, ez gáz)

De abban az esetben, ha valaki nem tartja olyan fontosnak a házasság intézményét, de úgy van vele, hogy ha már közös baba is van, akkor legyen papír is, az szerintem annyira nem gáz.

Én azt értem meg kevésbé, aki még akkor sem hajlandó elvenni a nőt, ha már gyerek van. (mert nem fontos neki a házasság) Nagyon sok ilyen van és ez mellesleg egy esetleges válásnál, halálozás esetén is elég nagy problémát okozhat.

17:00 voltam

2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:09


Én akkor is meglepődnék,ha a párom így kijelentené,hogy "akkor vagyok "hajlandó" elvenni téged,ha gyereket csinálhatok neked!"


Mi van?

Ha szeret engem,és velem képzeli el az életét,illetve megvan az összhang,az érzelmek,akkor miért kéne várni addig,amíg nem szülök neki gyereket?

Mondja azt,hogy korainak tartja még az esküvőt,vagy hogy várjunk még,na de így előállni,hogy majd elveszlek ha már szültél nekem egy gyereket....szerintem gáz.

2013. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet fél hogy ha összeházasodtok akkor mindne indokot kitalálsz hogy ne kelljen szülni, mert ugye a lagzi megvolt már.Ő meg szeretne minnél előbb gyereket.És ez így biztosítva is lenne.
2013. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"akkor mindne indokot kitalálsz hogy ne kelljen szülni, mert ugye a lagzi megvolt már."


Miért találna ki?

Meg mi az,hogy biztosítva lenne?

Egy normálisan működő kapcsolatban nem úgy van,hogy két ember leül,és megbeszélik hogy kinek mi az elképzelése a gyerekvállalással kapcsolatban?

Ezt meg szokták beszélni!

De nem úgy,hogy "szüjjé asszony gyereket,s majd akkor elveszlek esetleg!"

2013. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:-DDD

Ezt a hülyeséget. Ha már elvették, és alapvetően nincs ellene a gyereknek, akkor előbb vagy utóbb szülni fog, nem mindegy, fél vagy 4 év múlva? Főleg a férfinak mindegy...


Gondolom a csávó nem multimilliomos, hogy a nő bedobja a szülök, vegyél el aztán mégsem szülök elválok kártyát. De általában ilyenkor is szülnek, minél gyorsabban, hogy a gyerek örök kapocs és kötelezettség legyen a pasinak is. Ha már a trükköknél tartunk, a nők inkább szülnek, mint sem.

2013. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!