Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miféle betegség ez a ferjemnel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle betegség ez a ferjemnel?

Figyelt kérdés
A házasságunk több mint 5 éve megromlott.folyamatos ment tönkre hiába konyorogtem neki h Beszéljünk róla nem akarta.Semmiről nem volt hajlandó beszélni mert akkor nincs baj ha nem beszélünk róla.most eljutottam oda h teljesen kiabrandultam belőle.elmondtam neki h válni akarok megismertem valakit akivel Boldog lehetnék ezért kilepek a hazassagunkbol már nem küzdök tovább. Erre elkezdett úgy tenni mintha ezt nem is mondtam volna.azt mondta a felesége vagyok és kész nem ezért vett el.nekünk együtt kell maradjunk. azóta egy hete nem beszél megint róla semmit és eljatsza h minden rendben közöttünk.félelmetes...évekig tepertem érte hogy szeressen de rám sem figyelt hiába mondtam h boldogtalan vagyok!és most is ezt csinálja...olelget puszit akar adni...De évekig hozzám sem ért!!Már én ezt nem akarom...félek tőle!Mit tegyek??
2018. júl. 2. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a szàd legyen nagy. Pakolj össze ( ha kell, akkor amikor nincs otthon) , és költözz el, majd add be a vàlàst. Nem kell a beleegyezése. Max tovàbb tart majd egy kicsit. Te megmondtad hogy vége, ehhez is tartsd magad, kezdj új életet. Ameddig nem mèsz el, nem fog komolyan venni. Ha évekig leszart, nem most akar visszaszerezni, csak fél, hogy vége a kényelmes életének.
2018. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Most dobbent ra,hogy elveszithet...ezert pedalozik.

Az uj kapcsolat milyen,szamithatsz ra ha elvalsz?

2018. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!