Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kövér a feleségem már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér a feleségem már nem vonzódok hozzá mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elhizott a rosszulét környékez ha rá kell néznem próbáltam már célozgatni rá de hiába csak megsértődik én így már nem bírom sokáig mit csináljak?
2018. jún. 30. 09:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

58%: Lehet, hogy nem vagy magyar, de a stílusod borzalmas és ítélkező.

Amúgy meg észrevettétek, ha valakit megszólnak itt a helyesírása miatt, azonnal a következő két válasz valamelyike érkezik: 1. nem vagyok magyar 2. diszlexiás vagyok.

Ez pont olyan misztikus, mint a kövéreknél a hormon probléma.

2018. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas vagy....!!

Viseld is el!!

2018. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Szlovak vagyok, igen es itt tanultam magyart tobbet.Nem tudod mivan ne itelkezz
2018. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha rövid időn belül sokat hízott, - és tényleg segíteni szeretnél neki - , akkor menjetek el egy pajzsmirigy dokihoz. Ha meg is tesz mindent a feleséged majd (diéta, életmódváltás, mozgás), elképzelhető, hogy meg kell támogatni gyógyszeres kezeléssel is.
2018. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, az a baj, hogy a te vonzalmad mindig is felszínes volt.

Azt értem,( még ha én nem is tudom àtérezni a problémàd), hogy egy x kilós kinèzetű nőt kedveltél meg, kezdtél el szexelni vele, és most, hogy felszedett y kilót, már azt a keveset se érzed irànta. Tényleg értem. A vékony nők jönnek be. Oké. De ha valaha tényleg szeretted volna ezt a nőt, ( nem csak a külsejé akkor nem így àllnàl hozzà. Nem csak kijelentenéd hogy neked nem kell nem vonzó mert kövér lett, hanem próbàlnàd az okokat feltàrni miért kell neki több étel, mit próbàl ezzel pótolni...mert aki felnőttként normàl súlyból elkezd hízni, annak főleg lelki oka van. Még akkor is ha esetleg nincs ilyen, csak nem figyelt magàra, segíthetnél neki, ahelyett, hogy csak kritizàlod , megalàzod. Ha az akit szeretsz épp majd belefullad a tóba, megpróbàlsz neki segíteni, nem ràtaposol, hogy elmerüljön.


Nekem egész életemben voltak és vannak súlyproblémàim, pici gyerekként is. A férjem màr így ismert meg, és a sajàt döntésem volt, hogy vàltoztatni akarok. De mikor megkértem hogy segítsen, megtette , megteszi és szépen lassan de haladok. Segít mert szeret engem, mert szàmítanak neki az érzéseim, mert azt akarja, hogy jól érezzem magam a sajàt bőrömben. Sokat szàmít, ha az akit szeretsz tàmogat, segít és nem belédrúg, cseszeget. Nagyon nem ugyanaz. Még akkor is fontos hogy àllsz hozzà, ha a feleséged esetében a probléma nem meglévő, hanem később alakult ki.


Mindezektől függetlenül a vàltozàst neki is akarnia kell. Ha nem, akkor nem vagy màr fontos neki, nem érdekli a véleményed.akkor màr kiàbràndult belőled.

Ès hàt a stílus, ahogy ezt előadod... Ha azt mondanàd ilyen nyersen, hogy kövér vagy, így nem kellesz màr, nem vonzódom hozzàd, lefogynék de el is hagynàlak. Egy ilyen megnyilvànulàsban nyoma sincs annak hogy legalàbb emberként, tàrsként valaha szeretted őt, csak a szexuàlis vàgy elmúlàsa. Egy nő nem akar senki élő ürítésre való szexbabàja lenni.

2018. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne problémás gyerek mellett válni? Nem te lennél az első, sem utolsó.

Vagy tűrsz vagy lépsz, ennyi.

2018. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Jóban rosszban... Na persze. Minek vetted el és ígértél neki örök hűséget, ha amint baj van elfordulsz tőle?
2018. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
13: Írtam, hogy lehet, hogy nem vagy magyar, de bunkó, lekezelő stílusod van, az meg nem nemzetiség esetleg helyesírási hiba kérdése.
2018. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
Akkor a ferj a hibas? Mert a nő elhanyagolja magat??
2018. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem írta hogy a férj a hibàs. Csak annyit, hogy a hàzassàg nem csak a nyàlas vattacukorfelhőkről szól. Hanem arról, hogy ha van egy tàrsad akit szeretsz akkor kiállsz mellette, a szarban is ott vagy, ha az kell. Aki erre nem képes, semmi segítséget nem próbàl nyújtani csak kritizàl, beszólogat, ítélkezik , utasítgat stb, kicsit sem alkalmas hàzassàgra, bàrmiféle elköteleződésre.
2018. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!