Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen ajándéktárggyal lepjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándéktárggyal lepjem meg a feleségem?

Figyelt kérdés

Már szinte mindene megvan, full extrás porszívó, konyhai gépek, ruhája is van elég, másrészt úgy se tudnék választani.

Kellene valami eredeti.

A keret 50 ezer forint.

Sajnos semmi nem jut eszembe, pedig néztem a Bónusz Brigádot is.

Gondoltam könyvre, de annyival nem akarok előállni.


Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 27. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha meglepnéd egy wellness-hétvégével?
2018. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oda majd megyünk, másrészt 50 ezer karcsú.

Teraszra kellene ülőgarnitúra.

2018. jún. 27. 11:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy az értelmi szinted odáig terjed csak, hogy ülőgarnitúra kéne, meg porszívó..stb.


Ezek nem szülinapi ajándékok!


Vegyél neki akkor parfümöt, könyvet, ékszert..stb. Vagy készíts saját kezűleg ajándékot!

2018. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Hogyhogy nem szülinapi ajándék? Én karácsonyra porszívót kértem, és egy palacsintasütőnek is örülök, de komolyan. Szerintem nyugodtan jöhet az ülőgarnitúra. Jó ötlet. Mellé pedog jöhet egy jó könyv.
2018. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass neki egy nagy tortát, felirattal, hogy Szeretlek, vagy vegyél neki fehérneműt, parfümöt, bérletet kozmetikushoz, vagy színházjegyeket, vagy valami eredetit, de ne bútort!
2018. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
írtad a konyhai gépeket...de azért megkérdem mert látom sokaknál nem alap dolog...Mosodató gép:) ennél szuperebb ajándékot ki sem lehetne találni :D amúgy télleg remek ajándék főleg ha rá hagyod általában a mosogatást :D és olyan szépen kézzel nem lehet mosni mint géppel...ahol nincs ilyen gép oda mindig viszek műanyag poharat meg tányért meg evő eszközt vendégségbe :)
2018. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Bojti Ékszermanufaktúrában csodálatos ékszereket készítenek! Vegyél neki ott egy szép fülbevalót és menjetek el vacsorázni egy jobb étterembe!
2018. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

#6 "ahol nincs ilyen gép oda mindig viszek műanyag poharat meg tányért meg evő eszközt vendégségbe :)"


Bocsi, tudom, hogy jó szándékból írtad a választ, de ez baromira paraszt dolog. :D Háziasszonyként hót ziher, hogy vérig sértődnék, ha beállítanál egy marék műanyag vacakkal, csak mert nincs mosogatógépünk...

Mellesleg az sem igaz, hogy sokkal jobban mosogat a gép, mint kézileg. Gyorsabb, kényelmesebb, az igaz. :) De nem olyan aprólékos, odafigyelő, mint egy gondos háziasszony.

Ennek ellenére az ötlet, mint ajándék tök jó, ha nincs, én is imádom, de ez a viszek műanyagot... hát bmeg. :D Csodálom, hogy még senki nem vágott pofán, a nők erre azért érzékenyek. :D

2018. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc könyveim pont jók lennének. Nem az a fontos, hogy 50 ezerbe kerül, hanem hogy tudja a férjem, hogy mik a kedvenceim. Sok e-book letölthető ingyen, én is ezt csinálom, de az az igazi, ha ott van a polcon.
2018. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

néztem volna nagyokat, ha a férjem porszívót vesz a szülinapomra, vagy bármilyen más alkalomra...


legutóbb bővíthető súlyzószettet kaptam, mert SZABADIDŐMBEN sportolok.

2018. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!