Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kövér a feleségem már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér a feleségem már nem vonzódok hozzá mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elhizott a rosszulét környékez ha rá kell néznem próbáltam már célozgatni rá de hiába csak megsértődik én így már nem bírom sokáig mit csináljak?
2018. jún. 30. 09:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem célozgatni kell, hanem értelmes emberek módjára leülni, és elmondani neki, hogy ha így folytatja, el fogtok válni. Szex nélkül csak lakótársak vagytok, az pedig az egészsége szempontjából sem mellékes, hogy rendbe hozza a testét. Nyilván nem kell fitnessmodellé gyúrnia magát, de egy ápolt megjelenés nem kivitelezhetetlen a mai világban.

Ha meg annyira igènytelen és buta, hogy ezt nem fogja fel, nem kár érte.

2018. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Használj központozást.
2018. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Mond meg neki, de lehetőleg ne ilyen nyersen, mint ahogy itt is. Beszéljétek meg...miért hízott el? Bánatában eszik? Netán Te vagy a bánat oka?

Mond, járjon edzeni, addig tanulsz a gyerekkel, vagy elintézed a befizetéseket, vagy járjatok együtt.

Gondolom, neked nincs szükséged rá, maga vagy a megtestesült szépség. Stílusodból ítélve...:(

2018. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Válás is egy opció.
2018. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gyerekek miatt egy kicsit problémás a válás de ha így megy tovább akkor az sem kizárt
2018. jún. 30. 11:19
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, megértem, hogy nem szereted a kövér nőket és nem véletlen normál alkatú, karcsú,sportos vagy vékony nővel jöttél össze, de nincs benned annyi, hogy ezt szemtől-szembe, ne tajparaszt módjára, de megmondd?


Valahogy így:"Figyelj szívem, megértem, hogy a gyerek + háztartás kombó mellett nehezebb lefogyni, de jó lenne, ha megpróbálnád, mert olyan csinos voltál annak idején és neked is jót tenne egy kis mozgás."

Ebben még semmi sértő nincs.

2018. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
A feleségednek nyilvánvalóan problémája van, ha hirtelen hízott sokat, vagy testi vagy lelki. Segíteni kéne neki feltárni a baját és támogatn, nem rögtön válni. Erröl szól a házasság.
2018. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is van gyerk ,sokat hiztam a terhesseg alatt .de a parom egy 65 kilos nobe szeretett bele nem egy balnaba.:)) En tettem azert ,h lefogyak .A baratnom mekit zabalt szules utan ,tepsedt fekudt ugy ,h volt segitsege .Lett volna idelye sportolni edzeni.110 kilora hizott szules utan,es mikor a ferje szova tette,h jo lenne kicsit fogyni ,neki allt feljebb,hogy o szult es minek cseszegeti.Mqi napig is 100 kilo de nem is tesz ellene semmit!!! A pasi rohadjon neg fogadja el ,h o zabal es lusta megmozdulni.
2018. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk írni nem sikerült megtanulnod a szülés után se...
2018. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a baj, hogy meghízott, hanem, hogy nem szereted. Ha szeretnéd, inkább azon lennél, hogy megbeszéld vele, egyáltalán, beszélgessetek sokat, szervezzetek közös programokat, újra visszahozni az intimitást és elmondani neki, mennyire kívántad régen amikor csinosabb volt és mennyire vágysz rá hogy most is tegyen érte. De így is szereted.


Persze ez nem fog megvalósulni, mert nem szereted, csak elvársz. Ha ezt így megmondanád nekem, hogy elválsz ha nem fogyok le, én lefogynék. És lehagynálak azonnal. Más férfinek adnám amit te nem érdemelsz meg, mert egy tuskó vagy. Lehet támogatni a másikat, de ha nincs mögötte valódi szeretet csak elvárás, nem fog sikerülni neki, vagy nem is akarja majd.

2018. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!