Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás,2 gyerek után,40 pluszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás,2 gyerek után,40 pluszosan beszélhet egy nő a "lányságáról"?

Figyelt kérdés
egy híresség ma ment férjhez másodjára, a sajtóban úgy nyilatkozott, hogy elbúcsúztatta a napokban a "lányságát", ennek kapcsán egy általános kérdést tennék fel (vagyis NEM a híresség érdekel, azért teszem ebbe a topikba): meddig lány valaki?

#búcsú #lányság
2018. jún. 9. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem addig, amíg agyilag éretté nem válik valaki és megtanul felelősséget vállalni saját döntéseiért.

Sajnos nagyon sok 30 fölötti se érett és emiatt inkább csak kisfiúk és kislányok maradnak.

2018. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a híresség (dunsztom sincsen ki az) nem gondolt bele ebbe ennyire, valószínűleg ez hangzott jól.

Lányság... Érdekes kérdés.Értelmezéstől függ. Régen egyértelmű volt, házasság után költözött össze a férj és feledés, akkor lett lányból asszony. Szó szerint. Ma ez már teljesen elmosódott.

Lehet, hogy érdemes érettség szerint venni. Vagy lehet házas/hajadon alapon nézni. De akár a nem házas=lány is működhet, bár szerintem az nem túl hiteles

2018. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
régen egyértelmű volt a lány/asszony határ, a híresség erre a régi hozzáállásra hivatkozott. szerintem egyrészt màra érettség és életkor kérdése egyben. pl 40 éves nőre semmiféleképpen nem mondanám, hogy "40 éves lány" akármilyen éretlen és gyerekes is, és alapból egy 18-20 körüli lányra sem használnám a nő szót, de utóbbit felülírhatja ha nagyon érett, értelmes a gondolkodása, viselkedése.
2018. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Liptai még kinézetre is messze van már a lánytól. Szerintem iróniával írta ezt magáról.
2018. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szarul fordították amit mondott, vagy neked szar az angol tudásod, ennyi a nagy megfejtés, de erre kérdést kiírni, szánalmas...
2018. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kifejezés, és nyilván nem hiányzott belőle az irónia.
2018. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!