Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy pár egyik tagja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár egyik tagja a közös képeikhez csak olyanokat ír, hogy :remekül érzi magát, szeretettnek érzi magát, jól szórakozik, az azt jelenti, hogy nem szereti a másikat, csak jól elvan vele?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 19:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Komolyan elképedtem azon,ahogy letámadtatok.. Miért vagyok rosszindulatú?
2018. máj. 22. 19:38
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sablonok facebookròl,ennyi.
2018. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Ismertem egy nőt, azaz együtt is voltam vele , (nyugodtan le is lehet szavazni), házas volt, és volt 2 nagy lánya is, több mnit 1 évig viszonyom volt vele, egyik nap velem dugott félre,


másnap......a hülye facebookra felrakott a férjével meg a gyerekeivel mosolygós családi képeket és telerakta, ilyenekkel amiket te is írsz, hogy szeretettnek érzi magát meg a sok marha szívecskével...


Aztán egy idő után hánytam ettől...

2018. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Reklam , hamis erzelmek feltuntetese , kozponti szereples
2018. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért támadtunk le? Mert a semmiből kreálsz ostobaságokat. Ha én elmegyek 5 évente egy koncertre a párommal, és kirakom facre hogy jól szórakozom itt és itt abból te hogy szűröd le azt, hogy nem szeretem csak elvagyok vele? Vagy elmegyünk kirándulni és kirakom, hogy remekül érzem magam, az nem azt jelenti, hogy máskor nem. Komolyan teljesen féreérted az egészet. Ezek a hangulatok (amik mellesleg beépítettek), azért vannak, hogy ha van kedved, akkor kirakhasd éppen hogy érzed magad és nem arra, hogy a kapcsolatotokat jellemezd. Ha megkérdezik milyen volt a koncert és azt mondod jól szórakoztunk, vagy remekül éreztük magunkat a kiránduláson akkor sem arról beszélsz h szereted a párod v csak jól el vagy vele. Bocsi de ha nem érted, tényleg sötét vagy.
2018. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14# egyeltalan nem biztos, hogy hamis érzelmek, de abban egyetértek, hogy nem kell minden esetben készpénznek venni és messze menő következtetéseket lévonni belőle.
2018. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elvétetted a kategóriát.


No mindegy. A magam nevében tudok nyilatkozni: kb 2-3 évente felrakok egy új fotót. Most ha azon a párommal vagyok, és szeretve érzem magam, vagy jól szórakozok, vagy remekül érzem magam, akkor miért ne írhatnám azt? Miért kéne szivárványt hányni és enyelegni a közösségi médián? Főleg... együtt vagyunk, szóval tök evidens, hogy szeretem, nem? :D Nekem legalábbis igen, az meg nem igazán érdekel, hogy más mit gondol.

2018. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én még ennyit sem teszek fel netre. Sőt, van kb. pár képem a párommal, de nem is összebújós, csak állunk valami előtt. Ki sincs téve, hogy kapcsolatban vagyunk..

Most akkor igazából nincs is párom..? :O

2018. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy hülyeségeken kombináltok tök feleslegesen :D


Szánalmas, nőjetek már fel.

2018. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most megnéztem, nekem nincs is kint közös képem a barátommal (3 éves párkapcsolat után sem) néhány nagyobb baráti társasággal közös csoportképen kívül. Most ebből milyen következtetést próbálnál levonni?
2018. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!