Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon ismertem meg 36 éves vállalkozó és külföldön is és itthon is él vannak kint vállalkozásai itthon egy cégnél dolgozik(legalább is ő ezt mondja) túlzottan nadzol ami miatt nem bízom benne! Ha vele vagyok mindig keresi hogy kapcsolatba lépjen velem kéri hogy bujjak hozzá vezetés közben is mindig simogatja a kezem puszilgat mondja hogy szeret hiányzom neki stb. Van egy lányom is mindig úgy beszél a jövőről hogy a lányom is belefűzi közös programokat emleget ahova vigyük a lányom is hogy jobban megszeresse elfogadja hogy költözzünk össze és szeretné ha a lányom megszeretné de szeretne saját gyereket is velem. Ha hívja a családja úgy mondja a telefonba hogy a párommal vagyok nagyon kedves figyelmes de és itt a nagy de ha nem vagyunk együtt nem keres nem hív nem ír van hogy blokkolja a hívásaim meg a viberem hogy ne tudjak irni. Ha hívom mindig valami kifogással leterel de ha hív vagy ír mindig kedves próbál megnyugtatni hogy bizzak benne. Próbáltam neki elmondani hogy nem jó ez így hogy nem foglalkozik velem azt mondta változik de eddig semmi. Februárban ismertem meg 2 hét randizás után(nem volt szex) eltünt 2 hónapra majd pár hete megint felbukant avval hogy nagyon sajnálja magyarázattal tartozik kórházba került vérrögök miatt és az immunrendszere is leállt 2 hónapig bent volt mély altatásban mivel folyamatosan mosták át az ereit. Könyörgött hogy adjak neki esélyt változik szeret hianyzom neki egy ideig aranyos volt aztán megint kezdődik hogy blokkolja a hívásaim nem veszi fel a telefont ha eltudom érni sms re se válaszol de ha vele vagyok mindig babuzsgat. Szex csak egyszer volt de utána is ugyan úgy mondta hogy szeret csak nem úgy érzem mikor nincs velem.

Mi lehet a baj vagy miért csinálja? Szerintetek szeret vagy csak szórakozik velem? Miért tűnik el folyton?



2018. máj. 15. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami ócska bűnöző, és előbb volt börtönben, mint kórázban (hacsak el nem verték a gengsztertársai)


Menekülj.

2018. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor nem veled van, akkor a másik nővel.

A telefonban pedig azért mondja, hogy a párjával van, mert így nem kell megnevezni, hogy Erzsi, Kati, stb... Mert lehet van olyan aki ismeri az első számú nőt...

2018. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem bíznék benne, ha blokkolja a hívásokat. Tök egyértelmű, hogy ilyenkor mással van.
2018. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor blokkolta a hívást felhívtam másik számról felvette és nem zavartatta magát ugyan úgy szivemnek édesemnek hívott rá kérdeztem miért nem érem el mondtam hogy nem vagyok buta ne jöjjön a rossz dumával akkor utána elérhető volt beszeltünk is de köszönöm a megerősítést mert ugyanarra jutottatok mint én hogy van valakije amit már többször mondtam is neki de mindig lehurrog hogy ez nem igaz meg hogy lenne amikor van hogy este is velem van. Csak azt nem értem ha nincs szex akkor miért csinálja?
2018. máj. 15. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi van a háttérben, de ez egy megbízhatatlan senkiházi.

Minél előbb szabadulj meg tőle, mielőbb komolyabb bajba sodor.

Nem feltétlenül törvénytelen dologra gondoltam, inkább fájdalmat okoz.

2018. máj. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes. Én a helyedben utána járnék. Jah és egészségügyisként mondom hogy ez hülyeség amit kitalált. Mély altatásban nem tartanak senkit vérrögök miatt. Ez egy ócska hazugság. Nem tudom hogy más nő van-e a dologban de az biztos hogy ez a fickó hazudik.
2018. máj. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!