Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még, vagy csak szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, vagy csak szórakozik velem az exem?

Figyelt kérdés

együtt voltunk két éve,nagyon nagy szerelem volt köztünk,minden tökéletes volt,ám egy nap elkellett válnunk,amit egyikőnk sem akart,d így volt helyes,mert börtönbe került gazdasági csalás miatt.Én vártam rá 1,5 évet . Aztán nem régiben,decemberben szabadult,szerelmet vallott,majd a mostmár volt párom miatt lutasítottam,nagyon nehezen. Erre rá 2 hétre már kapcsolata lett egy nála 6 évvel idősebb anyukával,akivel már össze is költöztek 1 hónapra rá. Ír nekem mindig,aztán megtudta,hogy a héten szakítottam a párommal,és azonnal fel is hívott.hogy nagyon sajnálja és üljünk össze egy baráti beszélgetésre.

Így is tettünk. Tegnapelott megbeszeltükk,aztan tegnap mondta hogy tegyuk at maskorra,mert megse jo neki,en mondtam hohy majd meglatom,erre o besertodott es azt irta hogy akkor hagyjuk. Ra ket orara irt hogy inkabb megis talalkozzunk.

Talalkoztunk,beszelgettunk,mondta hogy babaprojektbe vannak a novel,aztan folyamatosan felemlegette a mi kettonk szexualis elmegyet,a kapcsolatunkat hogy milyen volt meg ilyenekxd mrg mindig mondogatta az expárom nevét,egy csavora is azt hitte hogy o...aztan kb 45percem vokt ra,mert eloadasra kellett mennem. Elkisert odaig. Aztan erre ra 2oraval irta hogyy nagyon jo volt talalkozni es meg a hazavezeto uton is irt. Aztan ma is elkuldott egy esemenyt,ahol ő lép fel,mert van egy zenekara. Kerdeztem hogy akkor most megvagyok hivva es azt irta ra,hogy ha akarok akkor elmehetek,de elég kellemetlen lenne mert ott lesz a párja és a családja...Akkor minek küldte el?

21L

ő: 25F-a barátnője:31



2017. márc. 17. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vágyik is utánad, de komoly kapcsolatot meg a jelenlegi párjával akar. nagyon bizonytalan férfiról van itt szó, aki még szerintem azt sem tudja mit akar, nagyon nehezen szakad el tőled, de el szeretne...a legőszintébben, bár nem vagyok jósnő, szerintem a jelenlegi párjával sem fog összejönni a kapcsolata, mert csapkod ide oda. Szerintem a jelenlegi nője sem nagyon örülne, ha tudná, hogy veled talizgat. na mindegy, én a helyedben találnék magamnak egy másik pasit, és azzal foglalkoznék, hiszen most az exednek van végülis egy párja, hát szerezz te is egyet és szard le az exet. Hidd el, féltékeny is lesz, te meg lehet, hogy találsz egy olyan pasit akiben meg tudsz bízni..
2017. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem. Másfél évet vártál rá és utána lett egy párod?

Valószínűleg azért jött össze valakivel, hogy legyen hol laknia és ne haljon éhen. Nem vesz komolyan, főleg ha még a babaprojektet is elmondta. Hagyd a fenébe.

2017. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen,igazad van.

sokan mondják,hogy lehet csak érdekből van a hölggyel,mivel neki nincs lakása,se állandó munkahelye,szóval a hölgy házában élnek együtt

2017. márc. 17. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!