Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen öregszagom 36 évesen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Jókat mondtak.

Plusz falfestés. Meg most tapasztaltam hogy egy darab bútor is lehet ilyen szagú. Pl fürdőszoba szekrény a sok nevességtől. Durva bukhéja van. Dobni ki.


Ha megvan a bünös, utána is csinálj nagytakarítás hogy jöjjön helyre az illat.

(festés), függöny mosás, ruhák átöblítése, bőrkabát napoztatás.


Esetleg ágynemű tartót nyitva hagyni.


Ha esetleg nem a lakás okozza, akkor sürgősen alapos tisztálkodásra szokni. Öblítőt váltani, ha az lenne rossz szagú.

2018. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Még valami bedohosodott dísz juhbőr, szarvasmarha bőr/ szőnyeg is okozhatja.
2018. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Táplálkozás is okozhat kellemetlen kipárolgást a bőrön. Bár nekem is a dohszag jut eszembe az öregszagról, de van azért egy másik jellemző szag is az öregekre, ami a lelassult anyagcsere miatt van.
2018. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, amiket írtok, most elbizonytalanítottatok, milyen is az az öregszag.

Én először arra gondoltam, ami az idősek otthonában szokott lenni. Ők valahogy máshogy izzadnak.

2018. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A többiek a lényeget már leírták, nekem még annyi jutott eszembe, hogy a régi, esetleg lejárt kozmetikumokat dobd ki.

Nekem pl egy ezer éves parfüm állt a szekrényben ki tudja, mióta, és annak volt "öreg szaga".

És sokszor érzem az öregeken, hogy attól (is) büdösek, mert ilyen ezer éves meg ezer éve lejárt vackokat fújnak/kennek magukra.

2018. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
SZELLŐZTESS RENDSZERESEN! a penészgombák spórái miatt..
2018. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ki vagy,férfi vagy nőszemély? Te érzed a szagodat vagy a partner jelezte?Azért ez nem mindegy...
2018. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Te érzed magadon vagy valaki szólt, hogy ilyen szagod van? A többiek valóban leírták nagyjából az összes lehetőséget, de a legtisztább embernél is okozhat ilyet, hogy az egyébként makulátlan tisztaság és tisztálkodási szokások mellett szellőzetlen a lakás és túlfűtött. Mosás után, a száradó ruhától a lakásban megnő a páratartalom és ez "beleeszi" magát nedveségként mindenbe, majd ott szárad ki, de a fűtéstől és nem a szellőztetéstől. Ezen felül ha együtt élsz esetleg nagyszülőkkel, és hiába tiszták, sokaknak óhatatlanul lesz - az előző hozzászólók által leírt okok miatt - "öregszaguk", és ez úgy beleveszi magát az ember orrába, hogy állandóan azt érzed, miközben neked magadnak nincs ilyen szagod. És egy utolsó javaslat, ha már mindent megtettél: menj el egy belgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz. Ugyanis a candida tud ilyen szagot okozni. Rettentő nehéz felismerni és diagnosztizálni, amíg "csak" ilyen jele van, hogy megváltozik tőle a bőr kipárolgása és még nincs egyéb jele. Minél előbb rájönnek (remélhetőleg kizárják), annál hamarabb gyógyítható, de az sajnos elég hosszú idő. Egy vizsgálatot megér, mert később gonosz dolgokat tud okozni, alattomos betegség.
2018. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
Talán még senki nem írta, de a fokhagyma a bőrön is érződik, na nekem az teszi be a nyugger kaput! :)
2018. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Én azért kíváncsi lennék a kérdező hozzászólására.
2018. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!