Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 21-22 évesen gáz megházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-22 évesen gáz megházasodni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 16:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, gondolom te is tudod, hogy a többség ilyenkor nem hoz jó döntést. De ha el is kapkodtátok utána még hozhattok jó döntéseket és jót is kihozhattok abból, amit mások elrontanak. Mivel nem tudjuk kik vagytok ezért csak általánosságokat tudunk mondani.
2018. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%

Én tuti nem tenném.

Minek ennyire fiatalon lekötni magát az embernek ,még rengeteget változhattok és az ilyenek miatt lesz sok elvált harmincas de ez csak az én véleményem.

Szóval nem értek veke egyet de mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.:)

2018. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem gáz. Mi most házasodunk (8 éve vagyunk együtt). Párom most döntött úgy, hogy itt az ideje. Nem negyven/harminc évesen kell házasodni meg gyereket szülni. Ez a normális tempó, meg a normális sorrend is. Előbb házasság aztán gyerek. A többiek vannak lemaradva.


Annyi, hogy mi magunk fizetjük az egész hacacárét. Akkora esküvőt kell tartani amit el bír a zsebetek. :)


24/N

2018. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mi a fene ***** válasza:
100%
Nektek kell eldönteni, persze nem árt a szülőkkel megbeszélni.Régen miért is házasodtak ilyen fiatalon ? Mert nem volt divat összeköltözni, a hormonok meg működtek. Ha meg nem tanultak már, dolgoztak a fiatalok akkor meg főleg, lettek közös célok. És tényleg fiatalon kellene szülni, most még nem érzitek, de aki 30-ban szüli az elsőt, később bánni fogja.Fiatalon minden lazább, és tizenéves gyerekekhez nagyon jó a 40-es szülő, és a fiatal nagyszülő. Én tudom.
2018. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%
34 voltam amikor megházasodtam.. kár volt..
2018. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Gauracandra válasza:
100%
Szerintem az a gáz ha valaki 40 évesen házasodik és vállal gyereket.A gyerekszülés huszonéves korban normális és egészséges.A házasságkötés meg szerintem huszonéves korban teljesen rendben van.Persze vannak kivételek akinek soha nem való a házasélet.
2018. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
32%

21-22 évesen gáz ... ilyet kérdezni.

Elmúltál már 11-12 éves?

2018. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%

#13 Szerintem nem a te dolgod eldönteni, hogy kinek mikor jó házasodni, gyereket szülni. Én 30 körül szeretnék majd családot, szerintem akkor a legideálisabb, mert addigra lesz elég pénzem, befejezem rég az iskoláimat, utazgatok, élvezem az életet, és majd utána jöhet a felelősség, amikor már mindent meg tudok adni a gyerekeimnek és nemis fogom úgy érezni, hogy kimaradt a szabad fiatalkor az életemből.


Ettől még tiszteletben tartom, ha te ilyen fiatalon akarsz családot, ezzel sincs semmi gond, de nincs jogod ahhoz, hogy beleszólj, más mikor akarjon. Illetve van hozzá jogod, csak baromi idegesítőek a más életébe belepofázó emberek. Tudod, “élni és élni hagyni”.

2018. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Elválni gáz.
2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Semmi gàz nincs benne. Van aki előbb érik meg az ilyen típusú elköteleződésre, van aki később, vagy soha. Aki màsok véleménye alapjàn alakítja az életét , na az màr igen. Gàz és nagyon kínos.

Mikor mi összehàzasodtunk, a férjem 22 éves volt, most 29. Nem érzi gàznak sem most, sem akkor. Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez. Azért léptük meg, mert mindketten erre vàgytunk, a körülmények is adottak voltak. Mindketten dolgoztunk, 6 hónapja együtt éltünk, mi fizettük az esküvő költségeit , sajàt fizetésünkből tettünk félre fél évig. Màsok véleménye sosem érdekelte egyikünket sem. Akàr rosszindulat, akàr irigység volt az ítélkezés hàttérben. Nem volt mire vàrni. Ennyi.

2018. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!