Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 21-22 évesen gáz megházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-22 évesen gáz megházasodni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem bármilyen életkorban gáz :D
2018. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak 1-2 éve ismeritek egymást és még nem éltetek együtt, akkor nagyon felelőtlenség.


Van saját jövedelmetek? Több éve együtt éltek?

2018. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz, de szerény véleményem szerint ebben a korban még korai és értelmetlen(én is ennyi idős vagyok). Persze nektek kell tudni, semmi köze hozzá másoknak.
2018. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illetők úgy érzik, hogy az, akkor igen. Ha elég érettek ahhoz, hogy ne foglalkozzanak a külső tényezőkkel és mások véleményével, akkor nem. Ha már felmerült ez a kérdés, akkor az első lehetőség áll fenn.
2018. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, több mint egy éve együtt lakunk. Jegyben járunk, még nem szeretnénk házasodni, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2018. márc. 18. 16:40
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Felelőtlenségnek mondanám meg valószínűleg korainak.
2018. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
En hulyesegnek tartom, akkor is, ha esetleg kozepsuli ota egyutt vagytok. Hidd el, hogy teljesen mas emberek lesztek mind a ketten 3-4-5 ev mulva, es nem biztos, hogy egy iranyba valtoztok. Ha szeretitek egymast es egyutt terveztek, akkor sem kell elhamarkodni, de nem tartom gaznak, meg vegul is lehet valakinek egy valas is rajta van a bakancslistajan :D
2018. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz csak fura,bár 40 évvel ezelőtt az emberek többsége fiatalon házasodott,mégis normálisabb generációt neveltek fel,mint a mai szülők.
2018. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem gáz. Megvannak a buktatói, de csak kettőtökön múlik, hogy megugorjátok-e az akadályokat.
2018. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz. Én is ennyi idős voltam és ekkor már jópár éve a férjemmel voltam. Azóta is együtt vagyunk, gyerekekkel. :) Nem romlott a kapcsolatunk. Egyéni érettség kérdése. Aki úgy gondolkodik hogy "ó, még változtok, isten ments" az inkább 50 évesen se házasodjon. :) Mindig változik az ember, jönnek a váratlan élethelyzetek; betegség stb. Ezek elkerülhetetlenek. Sosem lesz olyan, hogy épp minden oké, minden megvan és ideális. Mindig lesz terv, nehézség, változás. Akkor vagy eléggé érett, ha ezeket meglátod és kezelni tudod. Nyugi, az emberek többségénél ez sosem jön el, csak megy az önbecsapás, aztán meg a siránkozás. Nincs rossz kor, csak buta ember.
2018. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!