Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet ebből a gödörből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből a gödörből kimászni?

Figyelt kérdés

Friss házas vagyok, évekig boldog párkapcsolatban éltünk, ezt követően házasodtunk össze.

A házasságkötést követően egy lejtmenetbe kerültünk, és egyre nagyobbnak éreztem a kettőnk közötti távolságot, ami ellen minden idegszálammal küzdöttem. Úgy éreztem, hogy a párom homokba dugja a fejét a problémák elől. Hónapok teltek el úgy, hogy egyedül vívtam a csatákat. Végül megismertem valakit, és hát elkövettem azt a hibát, hogy túl közel engedtem magamhoz. Jól esett kiönteni neki a lelkem, mindig meghallgatott, bátorított, erősített abban, hogy a kapcsolatom helyre fog jönni, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy hiányzik, ha nem beszélünk, ha történt velem valami jó, akkor elsőként neki akartam elújságolni, és egyre erősebb lett felé a szexuális vonzódás is, kiderült, hogy mindez kölcsönös.

Itt követtem el sokadik hibám, mert sajnos engedtem a kísértésnek, és megcsaltam a párom...

Nagyon megbántam, és nagyot csalódtam magamban, hogy képes vagyok ilyen aljasságra, és gátlástalanságra, de egyszerűen képtelen vagyok nemet mondani a 3. félnek...

Teljesen belehabarodtam, őrülten kívánom, és egy lélegzetvételétől is képes vagyok annyira felizgulni, hogy a fejemet vesztem...:(


A párom közben észbe kapott, és nagyon küzd azért, hogy helyrejöjjön a kapcsolatunk, rengeteg mindenben változott, és érezteti, hogy mennyire szeret...

Rettenetesen szégyellem magam, hogy én közben ilyen gyalázatosan viselkedem, de bennem van az is, hogy nem történt volna ez meg, ha nem szarja le hónapokig a fejem, meg a dolgainkat...:( Ez persze nem mentség, a tetteimre, tudom jól.


Egy hete elhatároztam, hogy befejezem a 3. féllel a dolgot, mert a házasságomat akarom megmenteni, nem akarom azt hinni, hogy hiba volt összekötni az életünket, hiszem, hogy ha ő is tudott változtatni, én is fogok tudni magamon.


Csak hát hiányzik a másik lénye...vele álmodom, ő van a fejemben, kívánom...:(


El fog ez valaha múlni? Mi a fenét csináljak, hogy újra normális legyek?


Tudom, hogy elítélitek a helyzetet, én is...de a becsmérlő szavakon túl a megoldás is érdekelne, ki, hogy veri ki a fejéből a rózsaszín ködöt, amit nem a párja okoz?



2018. febr. 19. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, változás azóta?


Nem könnyű pláne hogy mardos a kétely és lelkiismeret

2018. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Az van, hogy megszokásból élek együtt a feleségemmel, már semmi intimitás, semmi szex. Be kell vallani, vége. Csak hát az ember hagyja magát sodortatni az emlékekkel, a múlttal. Nálam ez már kb 10 éve zajlik, azóta szeretnék új életet. Gyáva vagyok meglépni, és ennek az a következménye, hogy sem otthon, sem a kapun kívül nem érzem jól magam. A"külsős" mindent megadna nekem érzelmileg, egyszerűen fürdőzöm a jó érzésekbe amikor vele vagyok. Otthon meg a megszokott de biztos szürkeség.
2018. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!