Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet ebből a gödörből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből a gödörből kimászni?

Figyelt kérdés

Friss házas vagyok, évekig boldog párkapcsolatban éltünk, ezt követően házasodtunk össze.

A házasságkötést követően egy lejtmenetbe kerültünk, és egyre nagyobbnak éreztem a kettőnk közötti távolságot, ami ellen minden idegszálammal küzdöttem. Úgy éreztem, hogy a párom homokba dugja a fejét a problémák elől. Hónapok teltek el úgy, hogy egyedül vívtam a csatákat. Végül megismertem valakit, és hát elkövettem azt a hibát, hogy túl közel engedtem magamhoz. Jól esett kiönteni neki a lelkem, mindig meghallgatott, bátorított, erősített abban, hogy a kapcsolatom helyre fog jönni, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy hiányzik, ha nem beszélünk, ha történt velem valami jó, akkor elsőként neki akartam elújságolni, és egyre erősebb lett felé a szexuális vonzódás is, kiderült, hogy mindez kölcsönös.

Itt követtem el sokadik hibám, mert sajnos engedtem a kísértésnek, és megcsaltam a párom...

Nagyon megbántam, és nagyot csalódtam magamban, hogy képes vagyok ilyen aljasságra, és gátlástalanságra, de egyszerűen képtelen vagyok nemet mondani a 3. félnek...

Teljesen belehabarodtam, őrülten kívánom, és egy lélegzetvételétől is képes vagyok annyira felizgulni, hogy a fejemet vesztem...:(


A párom közben észbe kapott, és nagyon küzd azért, hogy helyrejöjjön a kapcsolatunk, rengeteg mindenben változott, és érezteti, hogy mennyire szeret...

Rettenetesen szégyellem magam, hogy én közben ilyen gyalázatosan viselkedem, de bennem van az is, hogy nem történt volna ez meg, ha nem szarja le hónapokig a fejem, meg a dolgainkat...:( Ez persze nem mentség, a tetteimre, tudom jól.


Egy hete elhatároztam, hogy befejezem a 3. féllel a dolgot, mert a házasságomat akarom megmenteni, nem akarom azt hinni, hogy hiba volt összekötni az életünket, hiszem, hogy ha ő is tudott változtatni, én is fogok tudni magamon.


Csak hát hiányzik a másik lénye...vele álmodom, ő van a fejemben, kívánom...:(


El fog ez valaha múlni? Mi a fenét csináljak, hogy újra normális legyek?


Tudom, hogy elítélitek a helyzetet, én is...de a becsmérlő szavakon túl a megoldás is érdekelne, ki, hogy veri ki a fejéből a rózsaszín ködöt, amit nem a párja okoz?



2018. febr. 19. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azèrt nem érkezett a kèrdèsedre válasz eddig,mert igazából ez nagyon nehéz.

S ezt saját magadnak kell megválaszolnod,hogy ki fontosabb,ki nélkül nem tudnál lètezni.. :)

2018. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, magamban kell rendeznem...

Köszönöm, hogy válaszoltál, és nem hordtál le...komolyan jólesett!

2018. febr. 19. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
A megcsalás szemét dolog,de ha valaki leszarja a párját hónapokig,akkor ne csodálkozzon rajta,hogy ez történik. Tedd azt,ami téged boldoggá tesz! Ennyit tudok tanácsolni. Néha az a helyes döntés,ami elsőre nem tűnik annak.
2018. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

El kéne dönteni, kit akarsz és akkor meglépni abba az irányba a dolgokat. Meg akarod menteni a házasságod? Eu az első és legfontosabb tisztáznivaló.

Egyiküket le kell végleg zárd. Ne félj elválni, ha ez kell a boldogságodhoz.

2018. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még friss az új kapcsolat, csak az előnyeit látod és élvezed. Nagyon könnyű úgy valakit szeretni hen kell vele lakni, nincsenek problémák, konfliktusok, csak a jót és a szépet kapod belőle mindig.

Mondjuk hogy elválsz és a másik mellett kötsz ki: összeköltözés, 1-2 év és a szerelem már a múlté lesz, marad a tisztelet, szeretet, ragaszkodás. Gyakolatilag ugyanott leszel mint az előzővel, mert feltételezem hogy valaha őt is nagyon szeretted.

A szexualitás is el fogja veszíteni az újdonság varázsát.


Ezt gondold át mielőtt döntesz.

2018. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon nehéz helyzetben vagy. Tudom, én is ebben vagyok, csak mi nem jutottunk el addig, hogy lefeküdjünk egymással, megálljt parancsoltunk magunknak. Azóta mindketten küzdünk az érzéseink ellen, mert mindkettőnknek van családja. Csak mindkettőnknél a párunk elhanyagolt minket. Próbálunk barátok maradni, deee nagyon nehezen megy. Biztos, hogy benne van az újdonság varázsa. Nekem annyit mindenképpen segített, hogy láttam, nem minden férfi olyan, mint a férjem. Remélem el fog múlni ez az érzés, amit a harmadik iránt érzek.

Tényleg azt tudom én is javasolni, hogy próbáld eldönteni, kit szeretnél. Puhatold ki,a harmadik mit érez, nehogy két szék közül a padlóra ess! Aztán lehet megérné a férjeddel megjavítani a dolgokat. Baromi nehéz lesz és már nem lesz olyan, mint régen. (Mondom ezt úgy, hogy én sem tudok dönteni. Csak mögöttünk 18 év van)

2018. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez volt, csak nem házasságban, hanem jegyességben. Ő sem foglalkozott velem, jött a harmadik, az izgalmas, a figyelmes. Próbáltuk helyre hozni, végül én a másikat választottam. Fél évig tartott, majd amilyen gyorsan kezdődött, úgy véget is ért.


Nem bánom, hogy így történt, sokat tanultam belőle.


Ha tényleg meg akarjátok menteni a kapcsolatot, zárj el minden lehetőséget a másikkal való kapcsolattartástól. Menni fog!

2018. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Mesélhetnél akár privátban is. Nem lehet könnyű ilyenkor. Talán jól esne kiírni magadból.
2018. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 10 éve élek egy ultra fos házasságban, és nem mentem félre. Az ultra fos arra vonatkozik, hogy én érzelmes vagyok, a feleségem meg egy jégcsap. Nincsenek érintések, nincs csók, nincs szex. Én mindegyiket igénylem, de nem kapok az ég világon semmit. Az önbizalmam a béka s*gge alatt, egy értéktelen senkinek tartom magam. Egy gyáva nulla alak vagyok, nem merek elválni, mert a válás egy totális vereség, amolyan kamikaze felfogásban élek. Én arra biztatok mindenkit, váljanak el, ne szenvedjék át az életüket mint én.
2018. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok, amiért ilyen segítőkészen álltok hozzám, a történetemhez! Elmondani nem tudom mennyire jólesik...:)


Most ott tartok, hogy a 3. féllel nem találkoztam azóta, tehát fizikálisan nem történt semmi...

A férjemmel egyre jobb a kapcsolat, továbbra is nagyon odafigyel mindenre, segít, sokat beszélgetünk, programokat csinálunk, ölelésekből, puszikból nincs hiány...


Bennem most az van, hogy érzem, hogy a férjemmel jó irányba haladunk, a helyes út felé, és szinte minden tökéletes, egy valami hibádzik még, és az az, hogy nem igazán kívánom...:(

Én most nem kezdeményezem az együttléteket, sőt kicsit próbálom elsumákolni, a férjem pedig nem erőltet semmit...ha pedig mégis együtt vagyunk, akkor a 3. fél jár a fejemben...:(

Remélem ez is idővel enyhülni fog...

Vele egyébként nem szakítottam meg minden kapcsolatot, ő elfogadta a döntésemet, hogy a barátságon felül minden másra pontot tettünk, és nem hoztam a tudomására, hogy bennem még mindig tombol a szexuális vágyódás felé. Arra még képtelen vagyok, hogy mint embert is lezárjam egy életre...


Jelenleg ez a helyzet...

2018. márc. 1. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!