Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet boldogan élni úgy, hogy feladsz mindent a férjedért (lásd Meghan Markle)?

Figyelt kérdés
Én el sem tudom képzelni, hogy ez hosszú távon tényleg működhet és boldogságot okoz. Ünnepelt amerikai színésznőből hogy lesz “háziasszony” aki sem dolgozni nem mehet már, se nem élheti szabadon az életét. Szerintetek ennek van jövője? A csapból is az folyik, h de romantikus de nekem ez ijesztő
2018. febr. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vannak olyan emberek, akik másokat maguk elé helyeznek és tényleg képesek így boldognak lenni, de az is teljesen biztos, hogy én nem vagyok ilyen ember.
2018. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Megan Markle nyilván azért ment bele a dologba, mert semmit sem szeret szenvedélyesen csinálni, ezért voltaképpen nem is kell feladnia semmit. Vannak emberek, akik jól megvannak a semmittevésben.

2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki az a Meghan Markle, de bizony vannak emberek, akik így élik le életüket.


Egyszerűen mindig ott vannak, ahol segítségre van szükség, mindig valakiről gondoskodnak, támogatnak valakit. Az "élet" olyan helyzetekbe keveri őket, ahol adni tudnak. Mert ők "erre" születtek.

2018. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ünnepelt színésznő?? 😂 a kutya nem ismerte mielőtt Harry volt elég hülye, hogy felszedje

Nem volt neki mit feladni, főleg egy herceghez képest

Látszik rajta, hogy narci, röhög a markába azóta is

2020. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!