Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 175 cm es 105 kg vékony-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm es 105 kg vékony-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fèrjem 105 kg 175 cm es sovanynak erzi magat. Egesz nap zabal mert "hizo kuran van", hizni akar mèg. Szerintetek? Mindenki azt mondja hogy kövèr de o hizni akar. Amugy jol all neki ez a suly. Par evig 78 kg volt es azota meg folyamatosan hizik. Szerintetek sok ez a suly?

#hízás #kövér #hizni akar
2017. dec. 9. 19:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy nem vékony, hanem testképzavaros. Párommal mindketten 55 kg-k voltunk kb, mikor megismerkedtünk, ő 186 cm magas én meg 172. A több, mint 4 év alatt, mióta együtt vagyunk én 60 kg lettem ő meg 64 azt hiszem, de még mindig (mint ahogy régen is) kövérnek tartja magát, tükörbe sem akar nézni, mert fogdossa a hasán a bőrt, hogy ő milyen kövér és én is kövérebbnek látom magam, mint amilyen vagyok. (Ha fényképen látom magam mindig ledöbbenek, hogy a tükörbe 2x akkorának látom magam, meg azért csak látom, hogy nem XL-es ruha kell rám.) Nem szoktunk fogyózni meg koplaltatni magunkat.


Apum 110 kg volt, de ő merő izom. Ő is 170 cm felett volt, pontosan nem tudom, hogy mennyi, de nem akart hízni. Nem a konditeremben lett ilyen, hanem mert annyi fizikai munkát végzett, nem is igazán érdekelte, hogy hány kg, amég el tudja látni a feladatait.


Szerintem, amit párod csinál az nem normális. Próbálj vele beszélni, hogy miért érzi soványnak magát, mert így rámegy az egészsége. Én páromat mindig úgy tudom észhez téríteni, hogy mutatom neki a ruháit, hogy nézze már meg, hogy már a sokadik lyukat kell szúrni az övére és még így is leesik róla a nadrág pl. Ha kövérnek találnám én lennék az első, aki szól neki, mert nem jönnek be a "mackós" férfiak.

2017. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el pszichiáterhez.


Ez fatorexia, súlyos mentális és táplálkozási zavar.

2017. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!