Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 175 cm es 105 kg vékony-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm es 105 kg vékony-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fèrjem 105 kg 175 cm es sovanynak erzi magat. Egesz nap zabal mert "hizo kuran van", hizni akar mèg. Szerintetek? Mindenki azt mondja hogy kövèr de o hizni akar. Amugy jol all neki ez a suly. Par evig 78 kg volt es azota meg folyamatosan hizik. Szerintetek sok ez a suly?

#hízás #kövér #hizni akar
2017. dec. 9. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

185/84 vagyok úgy, hogy egy baleset miatt nem tudok edzeni, és így feljött pár kiló...


Engem inkább sportosnak tartanak. Vékonynak nem szoktak, de kigyúrva sem vagyok.


10 centivel magasabbként is ha 20 kilóval nehezebb lennék, akkor vagy szétgyúrt lennék, vagy elhízott, vékony semmiképpen nem.

2017. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen magas vagyok, csak 67 kiló. Én vagyok a vékony, nem ő. De én nem is akarok hízni. A zsír nem egészséges.
2017. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

Még azzal nem is lenne baj hogy testesebb, viszont ami probléma az az hogy torz az önképe. Ezt mindenféleképpen rendezni kell. Ülj le vele te magad is beszélni de ha nincs előrelépés akkor lehet tanácsos lenne szakemberhez fordulni.

Szerinted mi indította el nála ezt a folyamatot, miért és/vagy hogyan kezdett el hízni? A ilyen apró jelek mint mondjuk a szűk ruhák vagy a légszomj sem nyitja fel a szemét?

2017. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hulyeseg de en mar arra gondoltam,hogy ez nem lehet e hormon problema? Borzasztoan izzad akkor is ha nincs meleg. De egyebkent arra fogja mindenki hogy 39 eves es ez a korral jar. Hát nem tudom. De mondom minimum mèg 5-10 kg-t hizni akar.
2017. dec. 9. 21:20
 15/22 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy 2 ève edzett. Akkor kicsit hizott. De mar 1 eve nem edz es azota is hizik.
2017. dec. 9. 21:22
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért izzad,mert a szíve az alacsonyabb súlyra van beállva és erőlködik.Megterhelő a szívének,hogy egy 20 kilóval nagyobb testben kell keringetnie a vért.

Ilyen esetben 2 megoldás van.

1.Visszafogyni az alapsúlyra.

2.Feledzeni kardió edzésekkel a szívet az új testsúlyra.

2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

A fenéket jár korral a hízás, meg az izzadás, meg a többi.



Én is majdnem 40 vagyok, és egy kilóval nem vagyok nehezebb, mint 30 évesen voltam (amennyit változott a testem azt inkább előnyére a sport miatt).

Nem lettem izzadós, nem lettem lihegős, nem hagy ki a szívem, bármikor letolok egy félmaratont.



Ez az egész az evés, a mozgásszegény életmód, és a hízás eredménye, nem a koré.

2017. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolom, hogy hormonális lenne a dolog. Írtad is hogy sokat eszik, illetve hogy az edzést is abbahagyta. Tehát nem egyszerűen kevesebb kalóriát éget el, de jóval többet is visz be. Ez egyenes út a gyors hízáshoz. Lásd: 27 kiló két év alatt ha jól értem.

Mondta hogy miért nem jár már edzeni?

2017. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

Sok-e ez a súly?


Helyes srácnak sok.

Kétajtós szekrényembernek kevés.


Döntsétek el, mit akartok. Illetve kit.


Most neki vagy ilyen hájfétise van, vagy csak férfiként szekrényemberségre vágyik, nincs azzal sem egyedül...

2017. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azèrt hagyta abba az edzest mert megunta az egèszet,hogy 3 naponta menjen. Nem volt rá már idő. Az elmúlt fél évben meg még ülőmunkára váltott,hogy meg se kelljen mozdulnia mert igy jobban hizik.
2017. dec. 10. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!