Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mással is előfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mással is előfordul, hogy fél évre elköltözik a feleségétől, aztán újra egymásra találnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tudományos-fantasztikusok igen gyakori motívuma.

31/f

2017. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ebben a megfogalmazásban nem.


Hogy valaki elmegy végigkúrni a fél várost, aztán rájön, hogy a többinek is csak pina van a lába közt, ráadásul kiállhatatlanabbak is mint az asszony otthon, aztán visszakönyörgi magát, a feleség meg megbocsát?


Igen, ez előfordulhat.

2017. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez utóbbi válasz tetszett.. :)


Még ha nem is ugyanez történt velem..

2017. dec. 7. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha hiszel a csodákban, akkor igen.


Viccet félretéve, ha nem egy harmadik fél miatt történt az elköltözés, nem haltak meg az érzelmeik és nincs beadva még a válás, akkor előfordulhat. 35N

2017. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
De ha fél évig el van a feleség nélkül minek menne vissza? a másik milyen feleseg az ilyen aki vissza fogadja? Önbecsülés 000
2017. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanez jutott eszembe... ha nekem a férjem bejelentené, hogy akkor ő lelépne, tudod hova jönne vissza fél év után... méltóság is van a világon (bár ezek szerint nem mindenkinek).
2017. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor mi a történet.Szerintem 3 személy miatt ment el.Varod a csodát ,hátha vissza megy........
2017. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 CFB ***** válasza:

Ha apám vissza akarna jönni anyámhoz, én 1 órán belül a postán állnék egy nagy, nem törékeny csomaggal, amit Észak-Koreába küldenék (asszem amúgy oda nem lehet, de szerintem érted).

Ez leginkább attól függ, hogy hogyan, és miért váltatok el. Ha valami félreértés miatt, simán elképzelhető, hogy újra összejönnek. Vagy ha a pasi klimaxos és később újra rendbe jönnek a fejében a dolgok. De ha egy nagyobb botrány volt, bíróság, stb, nagyon kicsi az esélye.

2017. dec. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta az igazi .
2017. dec. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
37%
Igen, de minden kapcsolat más. Mi 28 éve vagyunk házasok, és 12 évvel ezelőtt nagyon mélyponton voltunk. A férjem becsajozott, elköltözött, hogy új életet kezd a barátnőjével. Három hónapig laktak együtt, aztán hazaköltözött. Ehhez az kellett, hogy mindketten a megoldást keressük a problémánkra, amit meg is találtunk szerencsére. Nagyon sokat kell dolgozni a kapcsolaton, hogy működjön, és szerintem mindenhol előfordulhat áramszünet. Amíg az érzelmek megvannak egymás iránt, ki lehet jönni a gödörből, csak tenni kell érte, nagyon sokat, és mindkét félnek. De sajnos mostanában divat felrúgni mindent, mert az emberek önzőek, és mindig a másikban látják a hibát. Így nehéz újrakezdeni.
2017. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!