Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok mit gondoltok szerintetek kinek van igaza?


Előzmény:

4éve házassodtunk össze, boldogan élünk és csak apró dolgokon, nagyon ritkán vitázunk.

Két mobiltelefonunk van, az enyén "nem okos" készülék de előfizetéses kártyá van benne havi 9ezer forint körül van a számla és korlátlan hívásra van lehetőség. Napközben nálam van készülék, délután és hétvégén mindketten használjuk... nem szólunk a másiknak csak használjuk.

A férjemnek okostelefonja van, évente talán ha 2 alkalommal töltjük fel 3000-3000ft körüli összeggel.

Viszont internet van rajta, az otthoni intrnetett használhatja a mobilján is. Én ritkán nyúlok hozzá, legtöbbször mikor otthon van és látja, segít.


Tegnap délután a férjem levitte sétálni a kutyánkat, a telefonját otthon hagyta. A barátnőm hívott, hogy küld képeket a viberen a kirándulásról ahol együtt voltunk (a férjem telefonjára, ahová máskor is szokott)

Hallottam, hogy csipogott, megnéztem a képeket és még írtunk még egy darabig... közben megérkezett a férjem.

Észrevette, hogy a kezembe a telefonja és teljesen "kiakadt", hogy nyomozok utána. Elmondtam mi történt, de őt nem érdekelte. Azt mondta nenyúljak a telefonjához, mert bár nincs benne semmi "olyan" őt zavarja.


2017. dec. 1. 21:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

En sem nagyon szeretem ha piszkaljak a telefonom mert hiaba nincs titkolni valom fojtonos ellenorizgetes/kontrollalas alatt erzem magam. Bar lehet az exem hibajabol kifojolag erzem igy ugyanis o mar annyira belemaszott a telefonomba(nem kodoltam le elotte), h az en nevemben irkalt a barataimnak/anyukamnak mikor aludtam. Uh valoszinuleg innen a "nem szeretem ha hozzanyulnak" erzes.

Persze a volegenyem tudja a kodom es tole nem is feltem annyira.

O adott ujlenyomatot a telefjahoz, h barmikor meg tudjam nezni nekem megis kinos lenne ugy hozza nyulni ha nem latja h hasznalom vagy nem kerdezem meg elotte. Ilyenkor ra is kerdez h de miert nem neztem meg ha ugyis van kodom a telefonhoz?

Azert mert nekem a telefon egy szemelyes dolog es nincs okom belenyulni az ovebe.

Uh reszben megertem a ferjedet. De teged is.

2017. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!