Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok mit gondoltok szerintetek kinek van igaza?


Előzmény:

4éve házassodtunk össze, boldogan élünk és csak apró dolgokon, nagyon ritkán vitázunk.

Két mobiltelefonunk van, az enyén "nem okos" készülék de előfizetéses kártyá van benne havi 9ezer forint körül van a számla és korlátlan hívásra van lehetőség. Napközben nálam van készülék, délután és hétvégén mindketten használjuk... nem szólunk a másiknak csak használjuk.

A férjemnek okostelefonja van, évente talán ha 2 alkalommal töltjük fel 3000-3000ft körüli összeggel.

Viszont internet van rajta, az otthoni intrnetett használhatja a mobilján is. Én ritkán nyúlok hozzá, legtöbbször mikor otthon van és látja, segít.


Tegnap délután a férjem levitte sétálni a kutyánkat, a telefonját otthon hagyta. A barátnőm hívott, hogy küld képeket a viberen a kirándulásról ahol együtt voltunk (a férjem telefonjára, ahová máskor is szokott)

Hallottam, hogy csipogott, megnéztem a képeket és még írtunk még egy darabig... közben megérkezett a férjem.

Észrevette, hogy a kezembe a telefonja és teljesen "kiakadt", hogy nyomozok utána. Elmondtam mi történt, de őt nem érdekelte. Azt mondta nenyúljak a telefonjához, mert bár nincs benne semmi "olyan" őt zavarja.


2017. dec. 1. 21:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De miért?
2017. dec. 1. 22:48
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Itt most el kéne vonatkoztatni attól a dologtól, hogy nem nyúlkálunk egymás telefonjába. Ez igaz is, de az ő esetük egészen más. Hiszen a férje is használja az övét (hiába nem okos, abban is lehetnének dolgok), és ő is szokta a férjéét néha, mint írta is, szokott rajta a barátnőjével képet küldözgetni. Ebből kiindulva igen furcsa a férje kirohanása, főleg, hogy láthatta is, hogy tényleg az történt amit a kérdező állít. Ráadásul ő is használja a felesége telefonját.

Szóval persze, valahol igaza van a férjnek, mert mindenki piszkálja a sajátját, csak ez az ő esetükben annyira nem állja meg a helyét.

Azért gondold át, hogy tényleg minden rendben-e köztetek, vagy csak homokba dugod a fejed. De lehet tényleg nincs komoly oka, csak azért nem akarja, hogy tudd miket nézeget, lehet az amit már felvetettek, hogy karácsonyi ajándékot néz stb.

Te meg haladj a korral, és szerezz be egy okos telefont, pláne ha van rá igényed is.

2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
Én is allergiás lennék, ha a telefonomba, számítógépemben matatnának, pedig semmi titkolni valóm nincs.
2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
De a kérdezőt nem zavarja hogy a férj használja a telefonját. Gondolom ha zavarná, akkor a pasi de nyúlna hozzá. Azért mert az egyik félnek ez oké még nem biztos hogy a másiknak is az lesz.
2017. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
De pont ez az, hogy eddig a férjet sem zavarta a kérdező leírása szerint.
2017. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy nem zavarta a férjet. Eddig az ő ellenőrzése és irányítása alatt nézhetett bele a kérdező alkalmanként, mikor bizonyos funkciókra éppen szüksége volt. Nem volt szabad a vásár.
2017. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

Jó, előtte valószinű az ő tudtával használta, most meg nem. De nem szólt róla korábban, hogy csak akkor nyúlhat hozza ha ő adja oda, mikor ő használka a feleségéjét sem jelenti be előre. Úgyhogy kiakadás helyett inkább meg kellett volna beszélni kinek mi fér bele.

De amúgy tényleg nevetséges ez az egymás telefonjának használása. Beszéljétek meg, hogy ennem vége. Te szerezz be magadnak egy okosat, ő meg váltson előfizetésre, és mindenki foglalkozzon a sajátjával.

2017. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Akinek nincs titkolni valója, az ilyenen nem kéne, hogy kiakadjon. Nekem és páromnak is okostelefonja van, és otthon általában azt használjuk, amelyik közelebb van. Az én telefonom ujjlenyomat olvasós, de meg van adva párom, hüvelyk ujja, hogy fel tudja oldani vele. Nincs mit titkolnom előle.
2017. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Ha a te telefonodat akármikor használjátok akkor nem kéne fennakadnia. Én a helyedben most azonnal vennék magamnak telefont saját előfizetéssel oszt jó napot. Nincs több közös telefonozás egyikőtök részéről sem.

Mondjuk mi is mindig bejáratosak lehettünk volna egymás telefonjába, de sosem éltünk ezzel.

2017. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Na igen. Ha nincs titkolni valója, miért az az első gondolata, hogy kutakodsz? Pláne hogy ő is használja a tiéd. Ha ő bejelentés nélkül hozzányúl a tiédhez, joggal gondolhattad, hogy ez kölcsönös (ha elötte nem jelezte ennek ellenkezőjét). Szóval szerintem elgondolkodtató ez a reakció a ti esetetekben.
2017. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!