Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nyúlj a telefonomhoz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok mit gondoltok szerintetek kinek van igaza?


Előzmény:

4éve házassodtunk össze, boldogan élünk és csak apró dolgokon, nagyon ritkán vitázunk.

Két mobiltelefonunk van, az enyén "nem okos" készülék de előfizetéses kártyá van benne havi 9ezer forint körül van a számla és korlátlan hívásra van lehetőség. Napközben nálam van készülék, délután és hétvégén mindketten használjuk... nem szólunk a másiknak csak használjuk.

A férjemnek okostelefonja van, évente talán ha 2 alkalommal töltjük fel 3000-3000ft körüli összeggel.

Viszont internet van rajta, az otthoni intrnetett használhatja a mobilján is. Én ritkán nyúlok hozzá, legtöbbször mikor otthon van és látja, segít.


Tegnap délután a férjem levitte sétálni a kutyánkat, a telefonját otthon hagyta. A barátnőm hívott, hogy küld képeket a viberen a kirándulásról ahol együtt voltunk (a férjem telefonjára, ahová máskor is szokott)

Hallottam, hogy csipogott, megnéztem a képeket és még írtunk még egy darabig... közben megérkezett a férjem.

Észrevette, hogy a kezembe a telefonja és teljesen "kiakadt", hogy nyomozok utána. Elmondtam mi történt, de őt nem érdekelte. Azt mondta nenyúljak a telefonjához, mert bár nincs benne semmi "olyan" őt zavarja.


2017. dec. 1. 21:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%

Egy okostelefon tök privát dolog. Benne van minden beszélgetésem, levelezésem, fényképeim, hozzáférés mindenhez amit használok. Szóval ez olyan csak SOKKAL durvább, mint más levelét kinyitni csak úgy.


Ez az okostelefon olyan, hogy akkor használja más, ha a tulaj kifejezetten ezt mondja, hogy tessék.

2017. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

Nekem akkor is gyanús mert ezelőtt még ő segített mit hogy csinálj rajta most meg mint aki óriási bűnt követett volna el. Rajta van minden személyes dolog és akkor mi van? Nem tudja kezelni akkor nyílván nem azokat fogja kikutatni. Meg már az eleve fura hogy elmondtad mi volt ezelőtt is volt olyan és most hirtelen nem érdekli. Bolond aki nem veszi észre hogy valamit titkol. Akkor te se add oda neki a telódat ennyi. Telefonáljon a sajátjáról hiszen azért van.

Plusz az hogy sokaknak olyan mint egy napló ezt azért kétlem. Bár sokmindent feljegyzenek benne meg megjegyzi a dolgokat azért kétlem hogy a te párod erre használná mert akkor ezelőtt sem adta volna oda.

2017. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
90%

Minden változásnak van oka. Ha 4 évig nem volt ez gond, most meg igen - akkor nem ez a gond.

Ha meg rögtön támad is, hogy "nyomozol", hát beijedt rendesen.

2017. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nekem évi 1-2 alkalmat leszámítva nincs szülségem "okoatelefonra. Nagyon meg vagyok elégedve azzal ami van 2-3 napig is bírja az akummlátor, üzenet küldésre és telefonásra használom, ennyi.

Régóta így "müködünk"hogy csak egy előfizetésünk van, mert a férjem az irodából ingyen telefonálhat és akkor így otthonról is. Ebböl soha nem volt gond. Azt a havi 10ezer forintott másra tudjuk költeni, ami az ő havi díjja lett volna.

Nem sokszor, tényleg csak pár alkalom volt eddig is, hogy a telefonja nálam volt. Leginkább ő volt az aki oda hozta és megmutatta hogy xy mit küldött, ilyenkor előfordult hogy chatelni kezdttem az illetővel az ő "felügyelette" nélkül és mikor befejeztem vissza adtam.

Nem tatom okos ötletnek, naplóként haasznalni hiszen bármikor ellophatjaák, elhagyja az ember ... de akár csak elromlik és a szervízben mindent látnak benne.

A telefon szerintem maradjon meg telefonnak, bár ez már egy másik dolog.

2017. dec. 3. 08:46
 25/31 anonim ***** válasza:
45%
De látod, hogy mostmár konfliktusforrás a telefon. Mondjuk figyelj oda a férjedre, mert ennek meg lehet az oka. Mindenesetre megérett a helyzet hogy "saját bejáratu" telefonotok legyen. Nem muszáj ám a 10e ft-os előfizetést választani. Vagy ti olyan sokat telefonáltok, hogy mindenképp korlátlan hívás kell? Mert ha már külön használjátok megfelelne 2 olcsóbb is. Kétlem hogy mindkettőtökbek korlátlan hívás lehetőség kellene, pláne hogy a férjed csak otthonról használná. Nekünk a kettőnké együtt nem közelíti meg a 9ezret, mondjuk én olyan sokat nem telefonálok, a férjem nagyobb csomagban van, ő viszonylag sokat beszél, és még úgy sem. És mindkettőnknek van mobilinternet is benne. Ez mondjuk flottás csomag, és így elég kedvező. Nézzétek meg kb. mennyi beszélgetésre van igény, milyenek a percdíjak, úgy válasszatok. Mert jól hangzik a korlátlan hívás, de ha nem használjátok ki, akkor tök fölösleges.
2017. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%
#24, én azt hittem a férjed megváltozott viselkedése mitt tetted fel a kérdést.. mi a franc köze van ennek a havidíjakhoz, meg a nyomógombossághoz?
2017. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
10%

#26

Igazad is van, full gáz ez az egész "nyomógombos" sztori.

2017. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

Látom megkaptad a szokásos rosszindulatú válaszokat "megcsal", "tuti nőügy", stb stb. Pedig igen valószínűtlen, hogy egy olyan ember akinek vaj van a fején, otthon hagyja a telefonját kutyasétáltatás közben, pláne ha még képernyőzárat se tesz rá, és csak úgy fel lehet oldani.


Simán elhiszem, hogy tényleg azt hitte, hogy kutatsz utána annak ellenére, hogy nem ad rá okot. Félreértette a helyzetet, és túlreagálta.


Bevallom, az első reakcióm nekem is ez volna, ha olyan feleségem lenne, akit állítása szerint nem érdekelnek az okostelefonos dolgok. Kb. olyan mintha a feleségemet, akit nem érdekel a foci, meglátnám a stadion körül. Nem arra gondolnék, hogy nahát, kedve támadt kijönni a meccsre, hanem arra, hogy engem ellenőrizget hogy tényleg a meccsre mentem-e és nem máshová.

2017. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, hogy megcsal. Lehet, hogy épp olyan oldalakat nézegetett a telefonján, amit nem akart, hogy te megláss, észrevegyél. Most nem akarom részletezni, hogy milyen oldalakat, gondolom tudod... Nem kell egyből megcsalásra gondolni. Ami tuti biztos, hogy valamit rejtegetett előled. De én inkább a telefon előzményeiben keresném a választ, bár szíve joga azt nézni, amit akar.
2017. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Aki ezen kiakad, az egyszerűen titkol valamit. A legesélyesebb az, hogy nő van a dologban, különben nem pattogna ennyire.
2017. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!