Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van a szülőkkel a tanárokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a szülőkkel a tanárokkal a közösségekkel? Ha azt megtanitják a gyereknek ne nyúlj fiam az áramhoz, mert rosszul jársz, akkor a szerelem sex problémáit miért nem?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban sokat hallgattuk Dr Veress Pál sexologus humoros sexuális és szerelmi probléma megoldó előadásait és jókat nevettünk,ugyanakkor csodálkoztunk,hogy olyan problémák merültek fel,ami a mi fiatal közösségeinkbe szóba se jött.Csodálkozom itt viszont,mert azt hallom ma már 12 évesen elvesztik a szüzességet a fiatalok,ugyanakkor 20 évesen is gyermeki (naiv) kérdéseket tesznek fel.Na jó,de aki nem tudja a választ,mert szintén naiv az miért felel butaságokat.Jó tudom az internet bla bla,de ilyen töményen is a butaság dől.Ne már?! Amugy jókat szoktam szórakozni,arra jó,de szegény gyerek nem lesz beljebb a problémájával.
2011. aug. 22. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is :) Bár én még fiatalnak számítok! 16/L
2011. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz gyereked, és aktuális lesz a kérdés, felvilágosítod, hogy ne tegyen fel ilyen kérdéseket.

Ez nem a tanár és a közösség dolga, hanem a szülőé, hisz eleve az a dolga, hogy legyen szó bármilyen kérdésről, lehessen hozzá bizalommal fordulni, és őszintén válaszoljon.

2011. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van.
2011. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Kinek feleltél,ha nekem akkor no comment.
2011. aug. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!