Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért vannak oda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak oda az olyan fiatal (30 év alatti) kisfiúkért akik "gazdagok" mert az apjuk alájuk tett egy már bejáratott vállalkozást?

Figyelt kérdés

És milyen alapon mernek dobálózni azzal, egy rendes keményen dolgozó férfinak, hogy xy ilyen olyan sikeres amikor beleszületett a jóba? Természetesen az ilyen helyeske cicafiúknak fürtökben állnak az értelmesebb nők is sorba széttett lábakkal, mert olyan jó parti.

Aztán ha valakin látják, hogy gazdag no meg ha még jóképű is akkor ALAPBÓL kedvesebbnek/okosabbnak/jófejnek látják már ha a szikráját is felfedezik benne az is elég. Aztán az ilyet ki nem engednék a kezükből. Személyesen tapasztaltam ezt. A jócsaj teljesen oda volt, hogy jaj istenem hogy szereti a kuytákat, “micsoda pasi jaj el ne engedd” “jaj dehogy fogom hihi”. Szereti a kuytákat? És akkor mi van? Az van, hogy jó pasi és gazdag máskülönben nem érdekelné a csajt, hogy szereti e a kutyákat. Másnak meg a nyeletlen fruska ossza az észt, hogy jaj nem lehetetlen ám sikeresnek lenni meg sokat keresni csak össze kell szedni magad... Annak könnyű akinek a kis s€gge alá toltak egy jól menő céget és több tízmillió forintot, abból könnyű másik céget alapítani és huuuuu hát a pasimnak két cége is van, hogy ez milyen hihetetlen egy pasi. Egy ütés lenne a gyerek.

Persze tudom a legtöbb nő a normális munkát díjazza, de belőlük egyre kevesebb van és nehéz találni. Nők megmondjátok miért becsülendőbb az előbbi mint az utóbbi?


2017. nov. 30. 19:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
17%
19 vagyok, látom jött a sok anyagias ribizli lepontozni, nyugi, pár kiló felesleggel, meg jópár ránccal nem lesz majd olyan egyszerű gazdag férfit fogni :D
2017. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Brühühüüü-mühühüüü-nyiff-nyaff-szipp-szipp.. mint egy ovis kislány, tiszta szégyen..
2017. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%

Lúzergondolkodàsod van.

Igen nem lehetetlen sikeresnek lenni,csak piacképes szakmàt kellene tanulni és nem büfészakokra menni meg marhasàgokra,legyél mûszaki szakember azt megfizetik,és ne picsogj tanulj,teperj,fejlõdj,dolgozd ki a beled.

Igen kaptak céget oszd be és csinàlj valamit vagy te leszel az új séfBalàzska.

Kb. Olyan szinten vagy most.

Irigy vagy ràjuk mert végig kurjàk és élvezik a nõket ez van,vàlj olyannà.

Pl mi a szakmàd?

Gondolom nem programozó?

Hàny év gyakorlatod van?

Túlóràzol?

Beàldozod az alvàst a munkàért és a sikerért?

Akàr betegen is képes vagy dolgozni?


Én magas vérnyomàssal és infarktus gyanuval is dolgoztam és mentem sõt tüdõgyulladàssal is.


Ne picsogj hanem legyél piacképes, menj edzeni,tanulj meg kommunikàlni és te fogod dugni oket.

De te is a sült galambot vàrod.

2017. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%

"Én magas vérnyomàssal és infarktus gyanuval is dolgoztam és mentem sõt tüdõgyulladàssal is. "


Mert egy hülye lúzer vagy...Úgy van dolgozd magad csak a halálba, marhára sokra mész majd az összedolgozott pénzeddel akkor már.

Amúgy meg úgy csinálsz mintha csak a programozó lenne ember. Egy szűklátókörű hülye vagy :)

2017. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
18%

Tudod kit lúzered utolsó,ezt otthon ha megengedik neked.

Te csak síránkozz,szidd a sikeres srácokat akik otthon megkaptak mindent nem baj ez jutott neked,élvezd ezt,szídj mindenkit csak magadna ne nézzél.

Neked se csak emiatt nincsen nőd,ilyen aszociális viselkedéssel ne is akarj maradjon a kezed az való neked.

Tudod valaki szeret dolgozni és élvezni az életet,de nem baj te sírj otthon és ne felejtsd el szídni a fiatalokat akik kaptak céget,mert ezzel előbbre fogsz jutni,sőt szídd a kisportolt srácokat is.

Így jó lesz neked,megold mindent.

2017. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%

Még jó, hogy nő vagyok te barom. Még jó hogy nincs nőm.

Amúgy meg ajjajjj, csak fel ne szaladjon a vérnyomásod, mert mehetsz a kórházba, aztán mi lesz ha 2 napig nem gályázol.

Egy ostoba marha vagy, ez lejön minden hsz-edből.

A magadfajta az aki nem ismeri nem élvezi az igazi életet, mert 10 ft-ért meg.szán a saját anyucikádat is.

Nincs rossz keresetem, sem neme, sem a páromnak, nagyon szépen élünk. Igaz nem töltünk el heteket luxusnyaralásokkal, csak "sima nyaralással" meg wellnessel, de mi nem is dobjuk fel a pacskert majd 40 évesen. Van életünk, jut minőségi időre együtt, és minőségi pihenésre. Ha meg betegek vagyunk szó nélkül maradunk otthon, mert nekünk "lúzereknek" ez a normális.

2017. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy meg marha nagy karrierista vagy mikor egész nap a gyk-t lesed és az egekbe magasztalod a 0 ft-ot érő luxuxprostiaidat :D Neked meg ez való, te kis lelkinyomorék. Pénzre nagyon vigyázz mert anélkül nem kapsz nőt ;)
2017. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
22%

Jó van okoska de neked még ,,luxusprosti" se jut,te gyökér.

Legalább nekem ez jut,hoppá :))))))

2017. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
9%

Ha nő vagy akkor pláne gusztustalan ahogy írsz,egy finom nő nem beszél így kezdjük ott.

2. Hallottál már arról,hogy valaki rajong a munkájáért aki imádja amit csinál és élvezi,hogy van gyümölcse a munkájának és örül,hogy valami elkészült.

Nekem ez a hivatásom,szeretem is csinálni,jó érzés.

Egyszer tapasztald meg amikor kikérik a véleményedet egy meetingen és tökre örülnek,hogy nem csak egy bólogató kis majom vagy aki mindent elfogad hanem tevékenyen részt vesz a meetingeken és saját magának érzi a cég termékét,hogy időben minden kész legyen,plusz az elismerés.

A szívproblémám meg örökletes dolog sajnos együtt kell éljek vele(billentyű nem zár,plusz családban sok szívrohamot át élt tag volt),és nem veszem észre mikor van fék,pont mert az agyam rááll a dolgokra.

Gratulálok,hogy lelki nyomorékozol valakit,ügyes vagy,taps neked.

2017. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
31%

Mondd te komolyan ennyire fogyatékos vagy, vagy csak megjátszod magad?? :D Nő vagyok, nem kell sem luxus sem másfajta prosti....

Legalább neked ez jut? :)) Jajj de vicceske vagy, most mindjárt irigykedünk rád.

Majd 15 év múlva ugyanitt, mikor forever aloneként ücsörögsz otthon a gyk előtt, és vered a micsodádat a pénzedre. Ja bocs, mikor valami alkalmi nőcske felmegy hozzád egy körre, mert tudja rólad hogy pénzes vagy akkor nem..:)

Ez is mind neked jut majd.

Aztán sok ember nevében nyilatkozhatok, ha választani kéne hogy ez vagy az átlag élet, akkor az utóbbi.

2017. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!