Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érzés lehet ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet ha egy miniszterelnökkel élsz együtt? Férfiak nektek?

Figyelt kérdés

Biztos sokan látták már az Igazából szerelem (mondhatni kicsit nyálas). Na itt nem erre gondolok. :D Hanem másik általánosabb esetre, egy meglévő házasságra mondjuk. Elképzelte valaki már a szituációt? Az pl egy komoly szint szerintem. Valószínűleg tehát a partnered nagyon sikeres, és híres, hisz oda el kell jutni.


Főleg a férfiak mit gondolnak erről? Ők hogyan éreznék magukat? Pl egy fiatal férfinak milyen lehet együtt élni Jacinda Ardern-el? Ő azért még igen csak fiatal. De ha kicsit idősebb is, milyen lehet a közös együttélés?


És egyáltalán vélhetően nem lesz mindig az, de előtte az addig vezető útján a partnered karrierében, és utána, később egy olyan emberrel, nővel aki elmondhatja, hogy Ő egy volt miniszterelnök.

Gondolok itt arra, hogy el tudna tényleg tölteni büszkeséggel, és minden ami eszetekbe jut.


Mellette te hogyan tudnál élni? Hétköznapian? Tudnád így építeni a karriered tőle függetlenül is, mégis mellette? Csak épp ettől eltérő pályán. Tudnál együtt élni vele ettől függetlenítve a hétköznapjaidat? Hogyan gondolnál rá? Jót is tehet az együttélésüknek szerintetek?



2017. nov. 18. 21:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire nagyon tudod, hogy mi férfiak mit gondolunk, akkor minek tetted fel a kérdést?:)"


Nem tudom. :) Csak két különböző nézet találkozott a tieddel és az enyémmel főszerepben például. Ez természetes dolog gondolom.

2017. nov. 19. 16:05
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy számodra irreleváns. Nekem számít, hogy a társam ne legyen kollektivista.
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Előbb a fogalmi alapokban legyél otthon, aztán lehet, hogy számíthat, de az én kérdésemben irreleváns.

Nem hiszem , hogy Denis Thatchernek annyira számított hogy ő nem annyira konzervatív viktoriánus, vagy nem kellett annak lennie, ahhoz, hogy összejöjjön a partnerével, aki tetszik neki, fontos neki. De lehet szempont, viszont a kérdés témájáról beszéljünk.

2017. nov. 19. 16:38
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed az volt hogy a "férfiak mit gondolnak erről", tehát általánosságban kérdezted, azaz, hogy a férfiak nagy többsége mit gondol erről. A válasz pedig, hogy a férfiak nagy részét az vonzza, hogy ha ő lehet a domináns fél, betölthet egy védelmező szerepet, egy miniszterelnöki pozícióval viszont a legtöbb férfi fölé helyezné magát egy nő.



"Jellemző lehet az is akiket vonz egy dekoratív és csábító nő kombinációja azzal, hogy sikeres és vezető pozícióban van." - Ha erre voltál kíváncsi akkor rosszul tetted fel a kérdést, javítom neked --> Léteznek olyan férfiak, akinek bejönnek az olyan nők, akik dominánsabbak mint ők? A válasz igen, de a férfiak nagy többségénél nem ez a jellemző.


Egyébként a "dekoratív és csábító" résszel torzítod az egész dolgot, mert ez kinek nem jön be.. Viszont ha két olyan "dekoratív és csinos" nő közül kellene választani, akik közül az egyik dominánsabb mint a férfi, a másik nem, a férfiak nagyrésze a másodikat választaná.

2017. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha kezdődő kapcsolat lenne, akkor inkább nem erőltetném. Ha meg a páromként válna miniszterelnökké akkor támogatnám és büszke lennék rá.
2017. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Na így már egyenesben vagyunk. ;) Erről van szó.


Tartalmi egyeztetés:

"Léteznek olyan férfiak, akinek bejönnek az olyan nők, akik dominánsabbak mint ők? A válasz igen, de a férfiak nagy többségénél nem ez a jellemző.

"

+

"A kérdésed az volt hogy a "férfiak mit gondolnak erről", tehát általánosságban kérdezted, azaz, hogy a férfiak nagy többsége mit gondol erről."


E mellől mostmár csak egy dolgot felejtesz ki: Mit kérdeztem? ->Milyen érzés lehet ha egy miniszterelnökkel élsz együtt? Férfiak nektek?


Tehááát, és mostmár szögezzük le a kiinduló pontot, hogy arról folyjon téma amiről kéne végre... :D Szeretettel várom mindkét típust akit leírtunk töredelmesen ketten, és vélhetően így könnyebben magukra ismernek, és tegyük fel, hogy feleségük van aki vagy miniszterelnök vagy volt miniszterelnök, függetlenül attól, hogy gondoltak-e erre amikor elvették, vagy sem. és hogy éreznék magukat a hétköznapokban, miért? tehát ezt úgy módosítanám:

" Viszont ha két "dekoratív és csinos" nő közül lenne az egyik a partnere, amelyik dominánsabb mint a férfi, sikeres, miniszterelnök a férfiak melyik-e, mit gondol milyenek lennének a hétköznapjai, hogy érezné magát, függetlenül attól, hogy erre vágyott vagy sem". Világos? Van aki tudott erre válaszolni, és tudjon mostmár más is, mert ez lényeg. Tehát nem akartam én elkalandozni ennyire a tárgytól, túl van beszélve, persze féltem is ettől de nem probléma. Csak nem lényeg.

2017. nov. 19. 17:10
 27/27 anonim ***** válasza:

Magyar átlagférfi már attól guta ütést kap,ha egy nő csak egy fokkal intelligensebb nála,egy forinttal többet keres,mint ő,vagy csak eggyel jobb pozícióban van nála,vagy ha csak egy centivel magasabb.

Szerintem kevesen jönnének össze női politikussal ebben az országban.

2017. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!