Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érzés lehet ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet ha egy miniszterelnökkel élsz együtt? Férfiak nektek?

Figyelt kérdés

Biztos sokan látták már az Igazából szerelem (mondhatni kicsit nyálas). Na itt nem erre gondolok. :D Hanem másik általánosabb esetre, egy meglévő házasságra mondjuk. Elképzelte valaki már a szituációt? Az pl egy komoly szint szerintem. Valószínűleg tehát a partnered nagyon sikeres, és híres, hisz oda el kell jutni.


Főleg a férfiak mit gondolnak erről? Ők hogyan éreznék magukat? Pl egy fiatal férfinak milyen lehet együtt élni Jacinda Ardern-el? Ő azért még igen csak fiatal. De ha kicsit idősebb is, milyen lehet a közös együttélés?


És egyáltalán vélhetően nem lesz mindig az, de előtte az addig vezető útján a partnered karrierében, és utána, később egy olyan emberrel, nővel aki elmondhatja, hogy Ő egy volt miniszterelnök.

Gondolok itt arra, hogy el tudna tényleg tölteni büszkeséggel, és minden ami eszetekbe jut.


Mellette te hogyan tudnál élni? Hétköznapian? Tudnád így építeni a karriered tőle függetlenül is, mégis mellette? Csak épp ettől eltérő pályán. Tudnál együtt élni vele ettől függetlenítve a hétköznapjaidat? Hogyan gondolnál rá? Jót is tehet az együttélésüknek szerintetek?



2017. nov. 18. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék ezzel megbékélni, hogy felettem van a feleségem. Oké, persze egyenlőség meg minden.. de az alapvető ösztönöknek nem tudsz parancsolni, egy férfi mindig is rosszul fogja magát érezni egy olyan párkapcsolatban ahol a nő felette van. Én pl nem is tudnék "nőként" tekinteni rá. Gondolj bele, csak gyakorikérdéseken hány olyan poszt van amiben a férfi nyafog mert neki okj-ja van, a nő pedig magas pozícióban dolgozik egy multinál.
2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11-es igen, de ha nem bántom meg ezeket a "nyafogó" kommentelőket, azt megjegyzem, hogy igen, ez szín-tiszta nyafogás. Mert fordítva nem baj ha a nő nyafog ilyen olyan végzettséggel miközben egy férfi magasabb pozícióban van? Logikai hiba. De lényegtelen.


Egyébként ne feltétlen általános ez, hogy nem bírja egy férfi ha a nő felette áll. Sokakat vagy nem érdekel, sokakat pedig éppen hogy még vonz is a dolog. Ugye egy szép nő és a méltán elismertség, magas pozíció kapcsolata például De ahány ház, erre csak ezt mondom.

2017. nov. 19. 14:16
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Széll Bernadett te mióta gyakorizol? :DDDDD
2017. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Már az Orbános kommented is tetszett. :D De sztem itt nem ennek van helye. Plusz azt hittem a nememet mindenki leszűrte.
2017. nov. 19. 15:00
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Nincs itt semmiféle logikai hiba, az ösztöneidet nem tudod megváltoztatni, akármilyen politikai/kulturális légkör legyen is. A nők ösztönösen olyan férfit keresnek, akik erősek, meg tudják őket védeni és "provider" szerepet tudnak betölteni. A férfiak viszont ösztönösen olyan nőkhöz vonzódnak, akik gondoskodóak, akiket megvédhetnek, akik mellett dominánsnak érezhetik magukat stb. Az ember felhőkarcolókat épít, városokat tud elpusztítani pillanatok alatt, de legbelül mind állatok vagyunk, csak az evolúció kegyes volt velünk.


Kár ez ellen lázadozni, ez olyan mintha amiatt bosszankodnál, hogy miért szeretik a férfiak a nagy mellű nőket, vagy, hogy a nők miért szeretik a magas, erős férfiakat.

2017. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Az ösztöneinket felülírta az intelligenciánk, gondolkodásunk, önállóságunk. Tehát lehet, hogy az egy alaphelyzet amit leírtál, de vélhetően az tette emberré ezt a fura fajt, hogy minden megváltoztatható. Az ösztön által elrendelt helyünk is egymás mellett. Tehát ha igaz is, nem törvény. Ez az eleve elrendeltetés tehát logikátlan, bár először nem erre írtam. A gondoskodás és a dominancia pedig nagyon is megfér egy emberben, ahogy az erősség és a szelídség is, akkor is ha az férfi, és akkor is ha nő.

Én csak erről beszéltem.

2017. nov. 19. 15:15
 17/27 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy ez kőbe van vésve, rosszul értelmezed amit mondtam. Ha az utcán jön velem szembe egy nagy mellű nő és mellettem van a barátnőm, nem dobom el mindenemet és szaladok világgá vele, de ha valaki azt állítja, hogy (akár tudat alatt, úgy hogy észre sem veszi) soha nem néz oda, az hazudik.


Egy kövér és egy jó testalkatú nő közül (minden más tulajdonságtól eltekintve) a férfiak nagy többsége a jó testalkatú nőt választaná. Ugyanígy van a dominanciával is: a férfiak nagy többsége (minden más tulajdonságtól eltekintve) azt a nőt választaná, akit meg tud védeni, aki mellett domináns tud lenni, nem pedig azt, aki felette áll. Ez nem azt jelenti, hogy egy férfi sem fog ránézni ezentúl, de ez mindenképpen egy negatívumnak számít.

2017. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Dehogynem, értettem, hogy erről van szó. Csak annyit cáfoltam abban amit leírtál, hogy "ez mindenképpen egy negatívumnak számít". Minden más stimmel, tehát.
2017. nov. 19. 15:53
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire nagyon tudod, hogy mi férfiak mit gondolunk, akkor minek tetted fel a kérdést?:)
2017. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Pl ezért mondtam, hogy az általánosságot nem gondolom éppen így, mert a visszájára fordítva is épp ugyanannyira lehet jellemző. Jellemző lehet az is akiket vonz egy dekoratív és csábító nő kombinációja azzal, hogy sikeres és vezető pozícióban van.
2017. nov. 19. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!