Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 hónapot nem voltunk együtt, de ugyanúgy beszéltünk találkoztunk, mostanra kibékültünk, tervezzük a közös jövőt, de valami nyugtalanít azóta valami fura érzés lakozik bennem, valami feszélyez, ez normális? Vagy nem működhet ez nekünk együtt?

Figyelt kérdés
Párommal közel 2 éve vagyunk együtt, kb egy év után megromlott a kapcsolatunk, döcögve de elvoltunk, majd úgy döntöttünk jobb lesz külön.

2017. okt. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Én nem hiszek az ilyesmiben.
2017. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Működhet ha akarjátok
2017. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akarjuk mindketten, csak ezt az érzést nem tudom hová tenni
2017. okt. 24. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarjátok, akkor meg miért fantáziálsz ilyen butaságokról? Túl sokat agyalsz teljesen feleslegesen!

Amire leginkább összpontosítasz, azt fogod bevonzani magadnak!

2017. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez teljesen igaz, és próbálok összpontositani a boldog dolgokra, de épp ezt a fura érzést nem tudom hová tenni ami zavar és ott van akaratomon kivül is..
2017. okt. 24. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami elsőre nem működött, az nem fog másodjára sem. De meg kell próbálni. Ettől függetlenül az érzéseiddel nem tudsz mit csinálni, és mindennek oka van szerintem. Ha valakivel nagyon együtt akarok lenni, és nagyon szeretem, akkor nem hiszem, hogy normálisak ezek az érzések.
2017. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"de valami nyugtalanít azóta valami fura érzés lakozik bennem, valami feszélyez..."


És mi az?

2017. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosítani épp ez zavar a legjobban, hogy mi ez
2017. okt. 24. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!