Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért csodálkozik sok pár, hogy a hatalmas kiélési időszak után egy gyerek minden felforgat és ő okolható a házasság/kapcsolat megromlásáért?
Sokan csak 30-35 éves koruk után akarnak gyereket mert addig élni szeretnének. Ezzel szerintem nincs gond, mindenki másképp gondolkozik.
De biztos olyan jó ilyen hosszú távon megszokni a több pénzt, kényelmes életet, mint inkább fiatalabban belevágni a gyereknevelésbe?
Úgy látom sokaknál félre ment a kérdés! Szövegértés...
Nem azokra a párokra gondoltam, akik anyagilag nem engedhetik meg maguknak a gyereket.
Azokra akik 30-35 évesen már remélhetőleg jó anyagi körülmények között élnek (mondjuk 5-6 éve) és a kényelem miatt vagy kiélés címszó alatt nem vágnak bele. Ami nem baj, mert nem kötelező. Csak sok ilyen párt látok, akik mégis bevállalják aztán borul a bili, mert megszokták x évig csak magukra kellett figyelniük.
Kicsit sem tudsz gondolkodni? Nem azon múlik, hogy megszokják a kettesben létet a párok, hanem a kapcsolat minőségén, és hogy mennyire vágynak gyerekre.
Ha csak társadalmi nyomás miatt, mert "már itt van az ideje" vagy mert "benne vannak a korban" vagy mert xy családtagnak , barátnak gyereke született, nekik is kéne és hasonlók, ott a gyerek születésével végleg lecsúsznak a lejtőn, amin már eleve úton voltak.
Ha gyerek nélkül is egy kalap szar a kapcsolat, akkor gyerekkel még rosszabb lesz. Ennyi.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!