Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor, ha a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a férj tényleg elhagyja a szeretőért a feleségét?

Figyelt kérdés

A szerető mindennél jobban szeretne a férfival lenni, de ekkora áldozatot nem tudna elfogadni a férfitól, hogy miatta hagyja el a feleségét.


Jó döntés lenne lebeszélni a férfit, hogy ne borítsa a házasságát, ha mindketten együtt szeretnének lenni és a férjnek már csak nyűg otthon lenni?


2017. okt. 26. 08:56
1 2
 11/16 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szuper ! A feleség végre találhat egy gerinces embert aztán te összejöhetsz vele és majd te következel 😊 . Gerincet tessék gerincet tessék ......
2017. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

"Mi van akkor, ha a férj tényleg elhagyja a szeretőért a feleségét?"


Akkor az van, hogy a két gerinctelen hulladék féreg szépen összekerül, egy darabig minden szép és jó, aztán a szerető, amint elmúlik a rózsaszín köd, pontosan ugyanúgy fog járni, mint a feleség. Fogsz te még szenvedni emiatt a selejt miatt, de meg is fogod érdemelni.

2017. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan is van az ismeretségi körömben, aki kidobta a feleségét (3 gyerekkel) a szerető miatt. Oda költözött a szeretőhöz és kiderült, hogy közel sem olyan izgi a hétköznap a maga problémáival, mint mikor még szerető volt. Nem megy az együtt élés, pedig ott is mindent elsöprő szerelem volt. Folyton veszekedtek, aztán elköltözött a férfi, majd vissza, majd megint el, majd megint vissza. Mindkettő ráment lelkileg. 6 évig tartott. Ja és a szerető (a nő) folyton azon aggódott, hogy őt is meg fogja csalni, mert hát a feleségét is megcsalta évekig, és még gyerek is született a feleségének a szerető melletti években. Szóval szerintem ha el is hagyja a feleségét mert rossz a házasság, akkor azt azért tegye, mert nem akar vele élni és akár egyedül is el tud éldegélni.
2017. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalom: van egy feleség, van egy férj, akinek van egy utolsó dobása (!), tehát ezek szerint nem az első alkalommal van szeretője, és van egy szerető. (Gondolom, posztoló, ez te vagy). Most én a feleségnek szurkolok, hogy minél hamarabb kiderüljön, és dobja ki a "férjet". Akkor legalább van esélye találni valakit, aki nem vágja át. Az ilyen férj a szememben nem férfi. Csak egy farokember. Megy a farka után. Most a feleségét csalja (ha jól sejtem a szavakból, nem először), ha a szeretővel maradna ideig-óráig, akkor majd őt is megcsalná. Farokembereknek nem párkapcsolat kell, nekik egy szerető-barátnő bőven elég. Ők dugópajtást keresnek még akkor is, ha ezt becsomagolják szép "szerelmes szavakba". Hát kedves posztoló, így jártál. Ha párkapcsolatot szeretnél, ahol a valódi társaddal vagy együtt, akkor dobd ezt a pasid minél hamarabb. Az, aki valóban szereti a másikat, nem hozza ilyen helyzetbe.
2017. okt. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen-csak nem gyakori:-))


A sajat peldam: van szeretom, szeretem, imadom, tobb mint szex de el nem hagynam miatta a ferjem:-)

Ez hulyeseg, h nem szereti a feleseget ha nem szeretne mar nelkuled is elvalt volna.


En szeretem a ferjem ezert nem valok-ha nem szeretnem mar elvaltam volna. Nem ismerem a szoban forgo ferjet, de egy biztos; mar elvalt volna, ha nem szeretne.


Jo otlet e azt mondani neki h me valjon el? Ez csak akkor jo otlet h te nem akarsz vele komoly kapcsolatot:-)

2018. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi történt azóta,kiderült?
2020. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!