Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik elitélendőbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik elitélendőbb egy házasságban, ha a férj szeretőt tart, vagy ha fizetős lányokhoz jár?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 19:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%
15# talán a sógorodnak nem a fiatal kolleginákkal kellet volna foglalkozni, hanem a gyerekével és feleségével. Mondjuk segíteni kicsit, hogy anyuci is nőnek érezhesse magát stb. Bírom az ilyen embereket. Kíváncsi vagyok mennyit segített otthon, volt e egyáltalán lehetősége az anyukának sportolni, vagy csak egy kicsit magával foglalkozni.
2017. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
#21-es válasszal tökéletesen egyetértek. Be lehet segíteni a házimunkába, akkor anyuci is szívesebben bújik ágyba.
2017. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez most pont nem talált. Sógorom iszonyú pedáns rendszerető apa volt. A lakás rendbentartása mellett baromi sok építészeti és berendezős melót csinált + építette a házat is. Lehet nem mosogatott annyit, de ezeket megcsinálta. Abban volt hibás, hogy egy merev, hideg rendmániás f..szkalap volt. Nem igazán vitte olyan programokra nővéremet ami neki is érdekes és persze a srácokkal sem törődött annyit, ez tény.


Én csak azt mondtam, ez kétoldalú dolog.

2017. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

#18-as, #21-es : végre valakiknek eszükbe jutott két értelmes gondolat. Teljesen egyet értek veletek.


A megcsalás SOHA NEM KÖVETKEZMÉNY. Az egy ember DÖNTÉSE. Elődönti, hogy még akarja-e oldani a problémákat, vagy inkább elbújik előlük, és okoz még egy párat. Nem véletlenül történik meg, teljesen befolyásolható, nem olyan, mint egy baleset.


Most itt lehet arconpörögni, hogy a friss anyuka, meg az elhidegülés, persze, ez mind igaz, de ne mondja már nekem senki, hogy ha pár hónapig ritkábban vannak az együttlétek, akkor apa töke egyből felrobban, és nem bír rá kötőféket rakni! Azért ne degradáljuk le a férfiakat ennyire ösztönlényekké.

2017. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
*Eldönti
2017. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy csak már ne engem nyaggasson.

(Egy feleség.)

2017. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na élő példa a sok közül, amikor a feleség nem kívánja már a szexet/nem érdekli az egész...csak egy házastársi kötelességnek fogja fel.
2017. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Adom a többség véleményét, egy prostival csak szexuálisan csalod meg a másikat, míg egy szeretővel érzelmileg is.
2017. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hol vagy?
2017. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!