Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik elitélendőbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik elitélendőbb egy házasságban, ha a férj szeretőt tart, vagy ha fizetős lányokhoz jár?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 19:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%
Már miért lenne elítélendő bármelyik? Nem vagyok sem isten, sem bíró, hogy elítéljek ilyesmit.
2017. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%

"Egy házasságban meg senkinek nem jár szexuális szolgáltatás alanyi jogon."


Jézusom, fogadjunk ügyvédnő vagy. Csak azt felejted el, hogy a házasság nem egy kib...szott vállalat. Itt nincsenek szolgáltatások, hanem egymás kölcsönös tisztelete és szeretete.

Sok olyan dolgot megteszünk egymásért a vészterhes időkben, amit nem feltétlen szeretnénk. Ez az egész az adásról, a kompromisszumról és a toleranciáról szól. Férfi és nő részéről is ugyan úgy kell tenni a házasságért.


Ha ezt te nem érted, akkor te leszel az a beszáradt, karrierista, kétszer elvált inas arcú negyvenes ügyésznő, akit megint otthagyott a férje, mert alanyi jogon megvonta tőle büntetőperben a szexualitás minden formáját.

2017. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Anya vagyok, egy rakás anya barátnőm és ismerősöm van.


Mindnek van libidója, páran a behatolástól való félelmet nem merték megosztani a párjukkal, de a legtöbbünk teljesen rendben van, minden egyes barátnőm önkielégít titokban.



Szerintem ezt a maszlagot a férjeknek adják be, nem mernek őszinték lenni velük, vagy csak rosszul érzik magukat a bőrükben, és senki nem dicséri őket.


Nem tudom elképzelni, hogy olyan mázlista vagyok, hogy pont azt a kb 30 embert ismerem, akik szülés után is kívánják az orgazmust. Pláne, hogy velem is megtörtént, és én is a mázlisták közé tartozom.


Bár nem élek szexuális életet 2 éve, igényem az lenne rá a szülési utáni első hét óta.


A nővéred pedig valószínűleg nem oszt meg veled minden részletet. Az öcsém egyszer rákérdezett nálam, aki nem hasonló helyzetű, annak én is kapásból rávágom, hogy eszembe sem jut a szex gyerek mellett.



Egy két eset akadhat, akiket traumaként ért a szülés vagy az anyaság, de nem ez az általános.

2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

Az aszexualitás nem szexuális zavar!, hanem a szexuális vonzalom teljes vagy részleges hiánya. Rengeteg aszexuális ember érez (romantikus, plátói, esztétikai vagy érzéki) vonzalmat, ellenben nincs belső késztetésük, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel.


A wiki szerint az aszexualitás szexuális irányultság. Tehát nem lehet valaki időközben aszexuális, mint homo vagy biszexuális sem.


Amúgymeg nem vagyok feminista, csak van egy jóadag rálátásom és tapasztalatom párkapcsolatok terén.

2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

Ja tehát az anyukák oldalát ismered, a női oldalt.

Egyébként a nagyon szűk környezetedből próbálsz leszűrni bármit is, én viszont átfogó tudományos kutatásokról beszélek. Nem a tyúkanyó klubról, hanem több száz-ezer megkérdezett résztvevős éveken keresztül követett vizsgálatról, biokémiai mérésekkel kiegészítve. Ez egy olyan problémakör amit csak így lehet körbejárni és még így is nehéz, mert komplex dologról van szó.


Én ismerem a férfi oldalt is, és bizony sokan leírták, hogy a feleségük elhidegült tőlük. Ez egy összetett folyamat... apáméknak sikerült rendbehozni a szexuális és lelki életüket, de ez majdnem a családunkba került.

Nővéreméknek nem sikerült. Sajnos ő is elhanyagolta magát szülés után, ahogy sok nő is. A gyerek mellett már nem törődött sem a férjével, sem magával. A mindig vékony törékeny lány felszedett nem kevés kilót, mozgás sport kizárva. A munkába szar volt visszamenni. A sógorom meg egyre jobban nézett ki 40 felé, kezdte kiélni az új fiatalságát. A karrier is beérett, vezető mérnökként egyre jobban keres, megkörnyékezték a fiatal kis kolleginák. Mit lehet ilyenkor tenni? Asszony elhidegült, a gyerekek mellett nem foglalkozik már a férfival, a szex sokadrangú téma lett köztük... és nagyon rossz szemmel nézte ahogy sógorom kiéli a újra fiatalságot és bulizik stb...

Nyilván a sógorom is egy barom, nem vitás, hogy ő is hibás ebben... de van az a pont amikor minden rossz. Ha próbálsz közeledni az a rossz, ha nem csinálsz semmit akkor meg végleg ellaposodik az egész és havi kéthavi szex lesz belőle. Abból ami tökéletésen működött annak idején, és imádták, kívánták egymást.


Ezért mondom ez kétirányú folyamat. A férfinak és a nőnek is KELL érte tenni!

Testileg is, le kell dolgozni azt a sörhasat a férfinak, a nőnek pedig az úszógumit és traktorsegget ami nagyon könnyen feljön. Emellett a nőnek is kell kezdeményezni, legalább fele fele arányban. Óriási módon lelombozó, ha a férfj közeledik állandóan és annak sohasincs jó vége.

A szex kölcsönösség, ezt kell megérteni.

2017. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%

Mindketto, de szamomra a szereto roszabb.

Prostinal semmi masrol nem szol csak szex, mig a szeretonel kialalulhat tobb is.

Mig a prosti nem akar tobbet a paromtol, nem tenne tonkre a csaladot addig a szereto ha beleszeret pofatlanul megtenne ha tudna.


Ha csak szexrol van szo persze azis nagyon bantana, de azt gondolom hogy meglehet oldani, a szexen lehet valtoztatni, lehetseges hogy olyan dolgok vonzak amirol meg nem mert beszelni igy masnal keresi, stb.. De a szeretot nem csak megfekteti hanem torodik is vele valahol ( csokok, erintesek, kedveseg.. Hisz azt is megkell fogni hosszutavon).

2017. okt. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Egyformán házasságtörés mind a kettő.
2017. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%

Ha a feleségem elmenne egy néger férfiprostihoz és kiderülne nyilván nem örülnék neki... de megbeszélném vele mi hajtotta oda éa megoldanánk a problémát.


Ellenben ha beleszeret a jóképű kollégájába és hónapokon keresztül megcsal, törődik vele érzelmekkel. Az megbocsájthatatlan számomra. Akkor azonnal kivágnám, az már nem hozható rendbe sehogyan sem.

2017. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, miért kell ugyanazt a kérdést feltenni, mint kettővel lejebb? Eddig is vágtuk, hogy a prosti fizetős lányokat jelent.
2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik undorító. Remélem nem azzal akarsz jönni te is, hogy a ku.rv.zás oké, mert az egy szolgáltatás.
2017. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!