Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van velem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van velem valami gond, ha nem vonz a házasság mint esemény?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, nyáron volt az eljegyzésünk, amit vártam is nagyon. Sosem akartam nagy lagzit, de most már inkább csak egy szolid kis eseménnyel is ellennék. Egyszerűen borsódzik a hátam, ha eszembe jut, hogy nekem lagzim legyen, menyasszonytánccal...stb. Maximum egy kis ceremónia, de tényleg kicsi.

Velem van a baj? Más ilyenkor már javában szervezi a helyszínt, pörög ezerrel. Én eévagyok így, szeretjük egymást, egykét éven belül össze is házasodunk, de semmi felhajtás. A nők ezt máshogy élik meg a környezetemben.

(Nekem maga a párom házassági szándéka sokkal fontosabb volt, mint több millát elcseszni egy lagzira.- mi így is boldogok vagyunk)


2017. okt. 12. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs veled gond. Mást se vonz feltétlenül.

31/f

2017. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled baj van, akkor velem is. Nekem az álomesküvőm nagyon max 20 fő (de az már tényleg tömeg az én szememben), egyszerű szertartás, egyszerű ruha, egyszerű minden, utána meg valami grillparti otthon.

Mondjuk én nem érzem magam furának ettől :D

2017. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, mostanában engem sem érdekel annyira. Pedig amúgy szeretek elmenni egy esküvőre mint vendég. Régebben az esküvői ruha és hasonlók kiválasztása is nagyon érdekelt, de egyre kevésbé. Szerintem ha egyikőtöket se vonzza annyira az egész esemény, akkor tényleg rendben van így. Elég drága egy esküvő leszervezése, és akkor már csinálhattok helyette valami olyat, amit tényleg szeretnétek.
2017. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. Csak azért gondolkodtam el ezen, mert a környezetemben már mindenki osztja a "jótanácsokat", hogy oké oké, de tartsátok meg minél hamarabb és azért legyen lagzi is meg ceremónia stb, mert ÉLETRESZÓLÓ. kedvenc dumám...oké, h életreszóló, de ha mi nem így akarjuk? Nekem életreszóló már önmagában az, hogy együtt vagyunk, lesz babánk, lakásunk/ház. Az életreszóló (remélhetőleg :D) Na de hogy alkesz nagybácsik egész éjjeles dajdajozását nézzem/fizessem, mondjuk az is lehet h életreszóló de nem úgy ahogy én szeretném :D
2017. okt. 12. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne veled baj? Ha megnyugtat, én pont azt tartom egészségtelennek, hogy valaki egy nap köré ekkora felhajtást csinál. Nálunk sem volt lagzi vagy felhajtás, inkább abból a pénzből elutaztunk egy pár hétre, ha visszamennék az időben sem csinálnám másképp. Ez a ti életetek és a ti napotok, szervezzétek úgy, ahogy ti jónak látjátok és ne foglalkozzatok azzal, hogy mások hogyan élnek vagy mit csinálnak.
2017. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

engem sem vonzott

ezért volt kis szertartás, 10fő

aztán nászút - ami nekem nagyobb élmény volt, mint az esküvő :D

és pénzünk is megmaradt, h.lye rokonokat sem kellett etetni!

2017. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Én a nagy lagzikat nem értem. Mindig meglepődöm, hogy lehet annyi pénzt beleölni egyetlen napba.


Igaz, én vendégként sem érzem magam jól, ha meghívnak. Ha lehet, kitérek előle. Meg aztán sosem álmodoztam menyasszonyi ruháról sem. Nincs az a pénz, amiért felvettem volna. Nem vagyunk egyformák.


Az én esküvőmön 20-an voltunk (a legközelebbi rokonok) és egy vacsora volt egy étteremben.


Rá egy hétre meg házibuli a barátokkal.

2017. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja, akik a legjobban kapacitálnak, hogy legyen nagy lagzi, mert ÉLETRESZÓLÓÓÓÓÓ, azok lennének azok a vendégek, akik mindenre fintorognának, hogy "mé' ilyen a zene, mé' nem olyan a kaja, mé' nem így csinálták, mé' nem úgy csinálták..." Ti házasodtok, nektek legyen kellemes élmény az esküvő/lakodalom, ne a násznépnek.
2017. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled gond.

Én is egy kisebb összejövetelt szeretnék majd a jövőben szűk családi körben. :3


22/N

2017. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!