Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valami tipp esetleg mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp esetleg mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem kiment külföldre dolgozni,három hete van kint de már most teljesen padlón vagyunk.Egyik nap sem jobb,sőt egyre rosszabb.Tervezett kimenetele volt,de totál nem gondoltuk hogy ilyen lesz.Ismerős által ment ki de igazából már tök más a szitu mint az elején.A bizonytalanság teljesen felöröl minket.Nem birjuk egymás nélkül,10 kilót fogytam 3 hét alatt.Ha hazajönne az ismerőseink biztos oltogatnának minket de már nem tudom mi lenne a jó.

Valakinek valami ötlet esetleg?


2017. szept. 28. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Talán úgy jön ide kedves utolsó, hogy akkor nem lenne ideje annyit agyalni teljesen értelmetlen feleslegesen dolgokon, mert akkor a gyerek teljesen lefoglalná az idejét. Oké, hogy akkor is hiányozna, ez tény, viszont az értelmetlen fantáziálgatásra már nem maradna ideje és energiája.

Nem kell mindig a rosszra gondolni először, hogy nem lehetett..stb.

2017. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, együtt érzek veled! Az én férjem-szintén tervezett utazás volt-mindössze 2 hétre ment ki külföldre dolgozni-de borzalmas volt. Pedig a hétvégét együtt töltöttük és mégis.


Nem hiszem, hogy a kapcsolat erősségét mutatná ez meg (7 éve vagyunk együtt), egyszerűen ilyen típusok vagyunk. A barátaink egy része elítélt ez miatt minket, egy része pedig támogatott és megértett. Tanácsot adni nagyon nehéz. Napról napra túléltünk. Sokat beszéltünk telefonon: képesek voltunk még reggel is korábban felkelni, hogy ugyanúgy "közösen" tudjunk kávézni. Kimerítő volt. Nekem az a tanács se jött be, hogy csináljak sok programot, mert elvesztegetett időnek éreztem, időpocsékolásnak, hogy nem tudunk beszélgetni.


Nem tudom mennyi időről van szó, de én a helyedben minden követ megmozgatnék, hogy utánamenjek és ott is maradjak! Jobban nem tudok tanácsolni.

2017. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!