Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valami tipp esetleg mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp esetleg mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem kiment külföldre dolgozni,három hete van kint de már most teljesen padlón vagyunk.Egyik nap sem jobb,sőt egyre rosszabb.Tervezett kimenetele volt,de totál nem gondoltuk hogy ilyen lesz.Ismerős által ment ki de igazából már tök más a szitu mint az elején.A bizonytalanság teljesen felöröl minket.Nem birjuk egymás nélkül,10 kilót fogytam 3 hét alatt.Ha hazajönne az ismerőseink biztos oltogatnának minket de már nem tudom mi lenne a jó.

Valakinek valami ötlet esetleg?


2017. szept. 28. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Talán foglald le magad és ne agyalj annyit!

Olvass könyveket, foglalkozz önismerettel, filmezz, esetleg tornázhatnál, ha van gyerek, akkor foglalkozz vele.

Nem értem a szitut. A párod kiment dolgozni, kettőtökért, erre fel még 3 hetet se bírtok ki. Akkor nem igen lehetett szilárd a kapcsolatotok.

Akkor jöjjön haza és itthon dolgozzon, ennyi.

Mégis akkor minek vállalta el a munkát, ha ti csak összenőve, mint a sziámi ikrek, tudtok élni és létezni?

2017. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha 11 év házasság után kikészülünk egymas hiányától akkor nem szilárd a kapcsolatunk?
2017. szept. 28. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Ó.. bocsáss meg, semmilyen információt nem adtál arra vonatkozóan, hogy 11 ÉVE vagytok együtt!!

Úgyhogy, ne háborodj fel!


Akkor is, meg kéne tanulnotok egymás nélkül is lenni.

Egyébként pedig, akkor minek vállalta el a munkát, úgy őszintén? Nos? Nem volt kötelező!


És csak úgy mellékesen, saját magadat teszed tönkre, teljesen feleslegesen!

Látom, jó sok szabadidőd van, ha ilyen b..romságokon töltöd az idődet!

Nincs neked egyébként életed, munkád hobbid, hogy azokkal törődj?

3 hét nem a világ!

2017. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

ui.: 11 év házasságból még nem született gyerek?

Ha lenne gyerek, akkor nem lenne felesleges agyalási időd!

2017. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. szept. 28. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi egy évig bírtuk, de nincs az a pénz, amiért megegyszer belemennénk. 10 éve voltunk együtt mikor külföldre ment. Többet sírtunk, mint ettünk. Ne foglalkozzatok semmivel és senkivel, ha nem bírjatok jöjjön haza.
2017. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anno fél évre mentem ki, előre megbeszélve, hogy ha úgy alakul, hosszabbíthatunk.

3 hónap után hazajöttem...

Nem tudom, nálatok mi az, amiről "nem gondoltátok, hogy ilyen lesz", ill. "bizonytalan", de nálam is hasonló volt a szitu, pl. a heti 5 nap 8-10 óra meló helyett heti hat-hét nap min. 12 óra volt, szanaszét szivattak, wifi nuku, alig tudtunk kommunikálni, nagyon-nagy szükségem lett volna rá, de a tervezett esti nyugis skype-olás helyett kb. semmi... stb.

Lehet itt dobálózni, hogy "nem kell összenőni", de a férjem kb. megőrült itthon a tudattól, hogy többszáz km-re vagyok tőle totál elérhetetlenül, bármi van, nem tud segíteni, stb...

ez nem az a szitu ám, hogy "jaj, kicsim nincs kedvem bulizni, ezért te se menjél..." (a sziámi ikres beszólásra reagálva), aki nem élte át, az könnyen ítélkezik.

Igen, vannak, akik bírják, persze náluk ált.-ban a kinti fél rendszeresen hazajár, ill. megoldott a napi kommunikáció. Így azért könyebb.

Mindenesetre mi is elmondhatjuk, hogy megpróbáltuk, nem jött be, ennyi.

Az ismerősökre meg aztán végképp xarni kell, kit érdekel, mit mondanak?

Anno mi is hallgattuk anyósomékat, h minek "ugrok haza" 6 hét után két napra (vmi nemzeti ünnepük volt, így nem kellett melóznom), csak a megkeresett lóvét költjük, hulla felesleges... attól a házaspártól, akik életükben nem töltöttek külön egy hetet, nemhogy más országban, de más városban sem. Apám meg rendesen a férjemre haragudott, hogy hát miatta jöttem haza. Nem, nem az ő "hibája", hogy nem maradtam tovább, csupán csak fontosabbak vagyunk egymásnak a xaros pénznél.

2017. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyereket ha nem terveztetek, nehogy szülj azért, hogy lefoglald magad. Legyen cél, hogy Te is kimenj, úgy könnyebb, tanulj nyelvet, szakmát még stb. Milyen messze ment, hogy nem tudott haza jönni 3 hét alatt hétvégékre? Azzal meg ne foglalkozz az ismerősök mint szólnak. A Ti életetek. Pár hónapot azért ki lehet egymás nélkül bírni, akkor is ha nehéz. Szex, intimitás hiánya tényleg felőröl, de gondolom van azért cél Ő meddig marad kint, vagy kb Te mennyi idő után tudsz utána menni. Menj a barátiddal ide oda, csinál programokat, legyél a szüleiddel, tesóiddal mit tudom én. Ahogy időtök van, gondolom úgy is beszéltek web kamerán. AZ nem lehet,hogy eddig is csak a férjeddel voltál mindig kettesben.
2017. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ki kell menni utána
2017. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4. Hogy jön ide a gyerek téma? Semmi köze a kérdéshez. (attól, hogy az embernek gyereke van és törődik vele, még hiányozhat a házastársa.) Elég veszélyes terület ám ilyennel szúrkálódni. Mi van, ha azért nincs esetleg, mert nem lehet gyerekük? Gondolkozz már, mielőtt leírsz valamit!
2017. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!