Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti melyiket fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti melyiket fogadnátok nagyobb örömmel egy pasitól? Virág, csokoládé vagy esetleg valami más tipp!?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány és nem tudom eldönteni hogy hívjam el randira?
2016. febr. 27. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ajándékkal hívd el.
2016. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, NEM NEKÜNK adsz ajándékot, hanem annak a csajnak. Tehát olyan ajándékot vigyél, amiről tudod, hogy NEKI biztos tetszeni fog!!


Egy randi híváshoz, meg egyébként se kell ajándék.

2016. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első néhány alkalommal nincs szükség ajándékra, elég, ha meghívod valamire (süti, ital...)

később meg már annyira megismered, hogy tudd, minek örülne :)


(lehet, hogy csak én gondolom így, de randin én jobban örülök, ha tárgyi ajándékot nem kapok: a virágot egész végig magamnál kell tartanom, nem tudom hová tenni, a csoki meg lehet, nem fér bele a táskámba... szóval gyakorlati szempontból sem tanácsos, szerintem)

2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En peldaul mindennek orulnek:)


Foleg talan a viragnak, ettol fuggetlenul van olyan bnom aki a ffi szeme lattara kidobta a kukaba, mert h egesz randin fognia kellett volna....szanalom szegeny lany.


Ha a lany elegansabb fajta akkor en a helyedben mindenkeppen vinnek valamit.


20/n

2016. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan közös programot ajánlok, amit a lány is szeret. Különösebb ajándék nem kell, bár egy szál virág szép gesztus lehet a randira.

A közös program lehetőleg olyan legyen, ahol tudtok ismerkedni, beszélgetni.

Sok szerencsét! :)

2016. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!