Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg lehet érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet érezni azt, ha a jövendőbelidet ismerted meg?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 évben szingli voltam, szeretek is egyedül lenni, nehezen bírom a kötöttségeket, ezalatt rengeteg pasival randiztam, volt, aki belém lett szerelmes, volt, aki iránt én kezdtem el többet érezni, de nem lett soha semmi komolyabb belőle, max pár hét. Mindig úgy voltam, hogy "majd lesz más".


Viszont 1 hete megismertem interneten egy srácot, akivel nagyon megvolt az összhang már az elején, majd idővel kiderült, hogy anyukáink egymás szomszédai voltak gyerekkorukban és mi is többször játszottunk együtt. Azonnal találkoztunk is, ma volt a 3. randink, egyszerűen már az elején éreztem, hogy ez most más, olyan érzésem van, mintha megtaláltam volna a jövendőbeli férjem.


Egy bökkenő, hogy külföldön él(700km), én még 1,5 évig nem költözhetek a suli miatt, lassan megy haza és megbeszéltük, hogy tartjuk nyilván a kapcsolatot, de a többit majd hozza az élet :) Ennek ellenére is tudom, érzem, hogy Ő az.


Szerintetek lehetséges, hogy ezt előre megérezzük? Vagy csak bebeszélem magamnak? Nem éreztem még ilyet korábban.

21L



2017. szept. 26. 21:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó ilyen válaszokat olvasni :) Én nagyon remélem, hogy ennek lesz folytatása, amint befejeztem a sulit. Addig beszélünk, de egyelőre persze csak ismerkedés szintjén, korai lenne távkapcsolatba kezdeni, meg egyikünk sem igazán akarja..:D
2017. szept. 29. 14:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom párszor már én is azt hittem(2x de végül egyoldalú érzésekre találtam)... Várd ki az 1,5 évet... addig legyél szerelmes de csak utánna dönts komolyabb dolgokról... Ha kiállja az idő próbáját a dolog akkor lehetséges. és ha persze mindketten hűségesek tudtok maradni

23L

2017. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én nem várom el tőle, hogy hűséges legyen, hiszen nemis járunk...még csak 1 hete ismerjük egymást :D Kapcsolatról legkorábban meg tényleg majd csak 1,5 év múlva beszélhetünk...addig még bármi történhet, szóval inkább nem tervezek semmit.
2017. szept. 29. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!