Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerted meg a párod?

Figyelt kérdés
Hány évesen, meddig voltatok együtt, most hány éves vagy ?

2017. aug. 7. 10:50
 1/8 anonim válasza:
17 évesen osztálykiránduláson ismertük meg jobban egymást, 6 eve vagyunk egyutt most 23 vagyok :)
2017. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fb-on ismertem meg 😃 Azt nem tudom irni,hogy meddig voltunk egyutt,mert azota is egyutt vagyunk,a felesege lettem es mar van ket kicsi gyerekunk 🙂
2017. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőjével ismerkedtem vagyis párszor szexeltünk és bemutatta nekem, utána jöttünk össze. Én 21 ő 18 volt azóta is együtt vagyunk ennek 10 éve
2017. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Chatoldalon. Fél évig csak írtunk, mert soha nem tudtunk találkozni. Aztán az első randi után fél évig távkapcsolat, most pedig már együtt élünk.


27 voltam.

2017. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fura kérdésed...


Elsőt wowon, 13 éves koromban, hat és fél évig voltunk együtt.


Volt amikoooor.. hmmm., igazából meditáció közben "ismertem meg", majd rákerestem facebookra és írtam neki. Majdnem két hónapig voltunk együtt.


E kettő, csodálatos volt.

2017. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első barátomat a Metal Hammer újság Fanzine rovatán keresztül ismertem meg. Feladott egy hirdetést, hogy társat keres. Én meg válaszoltam a hirdetésre. Találkoztunk, összejöttünk, 9 hónapig voltunk együtt. 16 évesek voltunk. A következő pasi egy koncerten jött. Odajött hozzám, beszélgettünk. Kb.fél óra után vázolta a szándékait. Barátnőt akar, hosszú, komoly kapcsolatra vágyik. Megkérdezte, hogy lennék-e a társa. Igent mondtam. Akkor 17 éves voltam. Most 29 vagyok, és még együtt vagyunk.
2017. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neten társkeresős oldalon írt nekem. Én válaszoltam neki, felvettük egymást msn-en, majd 1-2 hétig ott beszélgettünk. Randiztunk és azóta is együtt vagyunk már 8 éve és 9 hónapja. Nekem is és neki is ez az első párkapcsolata. De sajnos ugyan ott tartunk mint az első hónapban. Mindketten a szüleinkkel lakunk. Se összeköltözés, se eljegyzés, se esküvő, se gyerek, se semmi. 29/N és 29/F.
2017. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hotdog.hu-n, úgy nyolc éve. Én 17 voltam, ő 23. Hat éve vagyunk együtt, 25 és 31 évesek vagyunk, van egy lányunk :)
2017. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!