Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te hol ismerted meg a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hol ismerted meg a párod?

Figyelt kérdés
Aki nem jár szórakozni és csalódott a társkereső oldalakban is, annak hol ajánlatos párt találnia?

2016. szept. 4. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Az állatkertben.
2016. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
1-es, vagyis a Föld nevű bolygón?
2016. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Irtó vicces, tényleg!
2016. szept. 4. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
A munkahelyemen, a kollégám felesége volt, megvigasztaltam egy naagyon naagyon rossz napján...aztán elváltak idővel, és pár éve együtt vagyunk...
2016. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4. Ez szép, akkor én már meg se nősülök..férgek
2016. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Aszfalton fekve.
2016. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Háát nem érdemes megnősülni az egyszer biztos...
2016. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ezt tényleg nem értem ... egyesek (köztük én is) alig várják, hogy végre találjanak valakit, aki nem fél az elköteleződéstől (ami nem egyenlő azzal, hogy a nap 24 órájában rajtam lógjon). Ha megtalálnám azt az embert, aki csak egy kicsit is hajlandó lenne tenni érte, hogy boldogan éljen egy kapcsolatban, ahol mindkét ember tesz a kapcsolatért és a közös jövőért, eszem ágában nem lenne megcsalni. Szerintem mindig kettőn áll a vásár, elhiszem, hogy valaki sokat csalódott, de így kijelenteni, hogy nem érdemes megnősülni ... ha mindenki így állna hozzá, kihalna az emberiség (bár, lehet, hogy az lenne a legjobb, nem?)
2016. szept. 4. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Én teljesen véletlen botlottam bele egy nyaralás alkalmával. Nem is úgy indult a dolog, hogy köztünk bármi is lesz, de aztán sűrűsödtek a találkozások és szép lassan kialakult. Mondjuk nálunk kellett a kezdőlökethez egy kis bátorság, mert élőben való leszólításról volt szó. (Nem szórakozóhelyen és alkoholos befolyásoltság nélkül.)

Az általad említett típusnak talán a fórumok, munkahely (iskola), baráti társaság (barátok barátai, ismerősei) lehetnek a megfelelő lehetőség.

2016. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Beletolatott a kocsimba, még neki állt feljebb. Leordítottam, elhordtam mindennek.

Majdnem felpofozott.

Mozi és vacsora lett a vége.

3 éve együtt vagyunk.

:D

2016. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!