Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerted meg a párod?

Hol ismerted meg a párod?

Figyelt kérdés
És hogyan?

2014. aug. 6. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok a jövőbe...
2014. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A zuhanyzóban.
2014. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kezemben.pókereztünk.
2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:

Az első bnőt egész konkrétan közös hobbi okán.

Kőkemény 14 voltam a hobbi meg anime kicsit konkrétabban honlapszerkesztés püből msn aztán kiderült, hogy bemakkoltam a várost így némi haverkodás aztán 1 hét alatt bnő gyakorlatilag fel lettem szedve XD.

2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neten.
2014. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm egy főiskolai kollégiumban lakott és szinte minden nap találkoztunk. Egy csajszival éppen a közös konyhában főzőcskéztünk, amikor betoppant az ajtón. Szerelem első látásra ... az én részemről! Az első napon lepattintott, mert egy másik fiúba volt beleesve. Nem adtam fel, küzdöttem még egy kicsit és egy hónap múlva összejöttünk, később pedig összeházasodtunk.
2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Ez így nem érthető!


Szóval én nem tanultam ott, de bejártam az unokatesómhoz.

A lány pedig nyilván idegen volt.

2014. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy iskolai táborban. Utolsó napon egymás mellé ültünk a tábortűznél, elkezdtünk beszélgetni s kiderült, hogy sok közös hobbink, tulajdonságunk van. Facebookon tartottuk a kapcsolatot s nèhány találkozás után már nem csak találka, de randi volt..
2014. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Osztálytársam volt középsuliban majd egy kiránduláskor sokat beszélgettünk és pár hónappal később összejöttünk. Együtt táncoltunk a szalagavatón és együtt érettségiztünk, együtt kezdtünk állást keresni, találtunk is és azóta is együtt vagyunk, most már jegyben járunk. :)
2014. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!