Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi miért vesz el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért vesz el egy lusta és igénytelen nőt?

Figyelt kérdés
A nő utál főzni, ki is jelenti nincsen hozzá kedve. Sokszor emiatt nem főz. Sokszor akkor sem takarít amikor már kellene. Van hogy napokig nem csinál semmit. A külseje el van hanyagolva, vendégségbe is bő pólót vesz fel, mindig! Kijelenti, hogy ő már 10 éve nem vett magának semmilyen ruhát, erre büszke is. El van kényelmesedve, mindenre van kifogása. Jó élete van, szóval nem kell küzdenie semmiért. Ki akar egy ilyen nőt, ki akar ilyentől gyerekeket?
2017. szept. 15. 12:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Látom ide semmilyen kérdést nem lehet kiírni. Mert kb 4-5 normális választ kaptam a többi meg csak személyeskedés.

Az eddigieket köszőnöm.

2017. szept. 15. 14:18
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Mert a szerelem vak. Vagy neki más dolog fontos, mint neked.
2017. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Na itt vagyok en xd en majdnem elvetem egy "not"(22eves) es amit lertal korulbelul igaz is ra(annyi hogy az oltozkodeben nem),nem volt sokszor haljando fozni,takaritani,dolgozni?max 1honapot dolgozot folyamatosan,tobbi helyeken max 2het(mar itt varosban nem is talal munkat,mer mar mindenkit otthagyot),,persze panasz van,hogy nincs penze,stb..en napi 10ora munka utan csinaltam meg sok olyan dolgot amit o is megbirt volna/kellet volna,de lusta,egesznap tv,face,baratok csavargas..nem arrol van szo h en anyyagilag nem tamogadtam,sot..vagy nem segitetem,de aztan mar olyan volt mintha gyerekem lett volna xd nem feleseg xd...es kerdesedre valaszolva,van h nagyon szerelmes lesz az ember(meg kapcsolat elejen mas volt,rendes,fozot,segitet,igyekezet)de sok hazugsai,meg ilyen elet felfogasal,ki is abrandultam belelole,ilyen not csak az vesz el,akinek nincs mas..szerencse h en idoben leptem 😀 ui aki arra gondol,hogy ak az agyba mien "jo" lehet ,hat ha az jo,h fiunak kell csinalni minden,meg csak ugy h lany annyit tesz h szet teszi a labat,ak...xdd
2017. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%

Akár hiszed, akár nem, egy embert nem azért szeretünk vagy nem szeretünk mert házias vagy főz. Ezek bónusz jó dolgok, de ha szeretsz valakit, ezen túl lehet lépni. Nos, attól, hogy sportosan öltözködik, még lehet vele isteni a szex, ahogyan a cicababák egy jó részével meg nem az.

Nos, ha ez a nő hatvan éves, akkor a bő póló inkább laza és menő mint elhanyagolt, és bizony, sok hatvan éves nem vásárolgat magának új cuccot, még király is hogy tíz éve nem hízott és belefér a cuccaiba.


Mennyi idős ez a férfi hogy ez téged zavar?

2017. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Itt egy valaki személyeskedik, és az te vagy. Normális kérdésre normális válaszok szoktak érkezni még ezen az oldalon is. Rosszindulatú, szexista, unatkozó, pletykás csámcsogásra milyen válaszokra vársz?
2017. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%
Mi a gond kérdező, hogy a ffi nem Téged választott? A szerelem vak, bár, ha ez megnyugtat, nekem se kellene egy ilyen nő.
2017. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert pi.ája van már egyedül az ő dolga, hogy rend és tisztaság, illetve főtt kaja legyen otthon? Amúgy meg feltételezhetően a férjének jó így avagy nem talált jobbat ezért vele maradt. Nem túl bonyolult.
2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Érdekes hogy homlokegyenest ott már nem a válasz.... hát.... elgondolkodtató.... ellentmondásos emberek vagytok.

Nem ér semmit amit válaszoltok 😂😂😂

2017. szept. 15. 21:46
 29/34 anonim ***** válasza:
56%

Az eszedbe jutott, hogy nem ugyanazok az emberek válaszoltak ennél a kérdésnél, te majom?

A te kérdésed nem ér szart sem. Egy unatkozó, rosszindulatú buta kis pö.cs vagy. Fikázol másokat, akik jól megvannak, te rólad ez láthatóan nem mondható el.

2017. szept. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Feltettem egyn normális kérdést. Normális válaszok helyett sértegetni kezdtetek. Nem tudom mit ártottam itt bárkinek is. Őszintén sajnálom azt a sok lelki nyomorékot akik itt vannak ezen az oldalon.

De azt is tudom hogy gyk-sok 90 százaléka igénytelen és lusta. Voltak ehhez hasonló kérdések. A lusta és az igénytelen ember az elfofadott?? Ti vagytok rosszindulatúak a kérdezőkkel.

Őszintén sajnállak benneteket, meg a nyomorúságos életeteket!


A kivételnek köszönöm.

Részemről lezárva, annak válaszolok aki normális hangnemben ír. A többi nem érdekel, mert midenki magából, önmagából indul ki.

2017. szept. 16. 07:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!