Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi miért vesz el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért vesz el egy lusta és igénytelen nőt?

Figyelt kérdés
A nő utál főzni, ki is jelenti nincsen hozzá kedve. Sokszor emiatt nem főz. Sokszor akkor sem takarít amikor már kellene. Van hogy napokig nem csinál semmit. A külseje el van hanyagolva, vendégségbe is bő pólót vesz fel, mindig! Kijelenti, hogy ő már 10 éve nem vett magának semmilyen ruhát, erre büszke is. El van kényelmesedve, mindenre van kifogása. Jó élete van, szóval nem kell küzdenie semmiért. Ki akar egy ilyen nőt, ki akar ilyentől gyerekeket?
2017. szept. 15. 12:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Biztos szeret főzni és szexisnek találja a bő pólót. Vagy éppen ő maga sem igényesebb. Vagy mittudomén, talán inkább légy tökös, állj elé és kérdezd meg tőle.
2017. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem az olyan válaszokat, hogy "irigy vagy? Savanyú a szőlő"? Szerintem ez is egy normális téma, sőt létező jelenség, mint bármi más amiről beszélni lehet.


Érdekes és szerintem a témában forgó férfin kivül senki sem tud erre választ adni, csak találgatni lehet.

Én is ismerek hasonló nőt. 25 éves és semmit se csinált idáig, érettségi után se suli,se munka, apukája tartja el őt is, és az anyját is. Ő sem főz, nem is tud, kissé kövérke és elvárja, hogy minden héten menjenek valami jó kis helyre, enni vagy kirándulni. Viszont ő olyan, aki nem csalná meg sose a párját és szereti is. A férfi meg megvan győződve arról, hogy más hüséges nőt úgysem találna, igy kitart mellette. Náluk ez a magyarázat.

2017. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ló jó a szamár is.

Erre példa anyám meg az alkesz apám. Apám alkoholista elviselhetetlen mocskos stílusa miatt, semmilyen nőnek nem kellet. Feleségül vette lusta igénytelen buta munkakerülő anyámat, ő volt az egyetlen aki szóba ált vele. Meg anyámnak mindegy milyen a férfi, lényeg tudjon valakin élősködni.

2017. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
19%
14# Szép életed lehet, ha ilyen a véleményed a családodról.🙁
2017. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Feltetelezem szereti, es 60 evesen amugy miben jarjon? A bo polo egy 60 eves non azert meg onmagaban nem elhanyagolt kulso. Meg ilyen korban amugy is kit erdekel mar.
2017. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%

Talán azért, mert lehet pont ez a zsánere és talált valami olyan különleges dolgot a külső alatt, ami számára ezeket a hátrányos(Ugye kinek mi..) tulajdonságokat simán elnyomja.

Emellett a szerelem/szeretet sokszor vak és sok olyan dolgot megengedünk a másiknak, amit alapból nem kéne.


Végül ahogy páran írták.. ha 60 éves a nő, akkor gondolom a férfi sem 30-40, hogy bármikor talál magának párt.

S ha fél a magánytól, akkor jóhogy inkább ezt választja, mert mégis van valaki mellette.


Öregkorban már nem feltétlenül az lesz az elsődleges szempont, hogy nézzen ki topmodellként, imádjon főzni, stb. Az ember is öregszik.


Amúgy az én feleségem is utál főzni és nincs is hozzá kedve. Ezért főzök én otthon. Azonban sütni meg imád.

A bő póló meg idős korban kit érdekel?

Hidd el 60 évesen engem sem az fog érdekelni, hogy mit gondolnak az emberek, hogy 2 napig nem fürdök és mackóba járok.

2017. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Fiatal kora óta ilyen, mikor megházasodtak akkor is. Nem most vált ilyenné.
2017. szept. 15. 13:42
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Na azért ha 60 fölött van, az nem ugyanaz, mintha 20-30 körül lenne. Egy hatvanas nő hova szexizzen? És hova szüljön gyereket???
2017. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De volt már 20-30 éves és akkor is ilyen volt.
2017. szept. 15. 13:49
 20/34 anonim válasza:
83%

Lépj már túl rajta!

Leírtak itt egy csomó érvet.

2017. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!