Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő 19 évesen,2 év INTERNET...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő 19 évesen,2 év INTERNETES kapcsolat után?

Figyelt kérdés
barátom egy évvel idősebb nálam, jövő márciusban leszek 19. ő amerikában él, amerikai állampolgár. beszélgettünk arról hogy találkozni kellene de nagyon sokba kerül már maga a repülőjegy is meg vízumot sem valószínű hogy kapnék és felvetette, hogy menjek ki turistaként, mert 90 napig nem kell vízum és gyorsan elvenne és megkapnám a zöldkártyát, viszont én úgy érzem,hogy kihasználom a szerelmét (ne értsetek félre, én is nagyon szeretem őt).

2017. szept. 8. 14:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Azért én kíváncsi lennék mennyi idős ez a szerelmes amcsi lovag!? Lehet jóval idősebb , kitanult,rafkós ürge,aki kicsal és ki tudja mit tesz ott veled!

Meg egyébként is,mi van ha kimégy,nem tetszik,,hová mégy,szállodába? Lesz pénzed addig ott lenni,amíg szól a vissza jegyed?

Jöjjön ő ide,pénze is több,simábban tud jönni és csak férfi.

Én mentem már ki pasihoz,Eu belül,ott is hagytam,de volt pénzem hotelre,a kiadásaimra és egy hét múlva jött vissza a gépem. NE MENJ!!Mai világban őrültség.

2017. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jaa bocs,most látom egy évvel idősebb...állítása szerint ugye. Többit akkor is fenntartom!
2017. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Két beteg ember...
2017. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
azt lefelejtettem mondani, hogy skypeolunk mimden nap és látom a két szememmel, 100% hogy nem egy vén perverz, amúgy már bemutatott a szüleinek is, kedves emberek
2017. szept. 11. 10:24
 25/28 anonim ***** válasza:

Arra felelj inkább, hogy ő miért nem tud idejönni, ha ilyen nagy a szerelem?

Ha el akarna venni, el is kell tartania, tehát van annyi pénze, hogy ő utazzon féfiként Magyarországra megismerni téged és esetleg a szüleidet, és nem fordítva.

Nem ütött szöget a fejedbe, hogy miért fordítva akarja?

2017. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2 ev alatt amerikai minimalberbol siman kigazdalkodhatott volna egy europai korutat is, nemhogy egy latogatast hozzad. Vizum sem kell, semmi, szallasa nalad lenne gondolom. Ha havonta csak 50 dollart rak erre felre, mar akkor is idejohetett volna. De meg ennyit sem tett meg erted, te meg ehhez akarsz hozza menni? :D
2017. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
xD ÉN nem akarom hogy idejöjjön mert apám megölné!
2017. szept. 11. 14:18
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"ÉN nem akarom hogy idejöjjön mert apám megölné!"


Ez a kérdés vagy kamu, vagy pedig te vagy a világ legidiótább ábrándozója.

Ez a történet minden oldalról bűzlik.

2017. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!