Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Tovább?

Figyelt kérdés

Kusza gondolatok lesznek és hosszú az egész..

Szóval - Pàr hete a neten beszélek egy Férfival. Idősebb nàlam nem kicsit. Tudom, hogy nem lehet köztünk semmi. Ezt màr megbeszéltük. Viszont még mindig kommunikàlunk. Kérdeztem tőle, hogy amúgy "miért beszélünk még? " mert tulajdonképpen a beszélgetés nem vezet sehova. Azt mondta, hogy ő szívesen vàlaszol mindenre és beszélget velem. Nagyon személyes dolgokról is beszélünk - többnyire csak ő. Azt is elmondta, hogy nemrég szakított egy nővel akivel azthitte lehet valami. Stb stb. Gyakran szóba kerültek az exek. Nem zavart, bàrmit elmondhatott és én kérdeztem is erről...De pàrnapja nagyon lassan vàlaszol. Írtam neki 3 nappal ezelőtt. Azóta nem reflextàlt. Peddig làtta az üzenetem. Úgy érzem, hogy én csak unaloműzésből kellek neki. Mert amikor írt koràbban pàr nap kihagyàs utàn. Akkor mondta, hogy mennyire elfoglalt stb. De hozzà tette, hogy az exével is emailozott. Nekem meg SEMMI életjelet nem adott magàról. Ezért gondolom úgy, hogy nem érdeklem igazàból.... Szerintetek érdemes lenne folytatni ezt a kommunikàciót??Nem lehet köztünk semmi. Azt is mondta, hogy most nem is szeretne semmi komolyat..senkitől. Mert jó neki egyedül.


Sokat gondolok rà, nagyon szimpatikus. Kedvelem. Neki ezt így nem mondtam még. Bevallom zavar, hogy idősebb nàlam többmint 10 évvel. Mert különben lehetne esélyem ( talàn...)


Nagyon rossz most, mert úgy érzem valaki olyat talàltam aki érdekel tényleg, de én őt nem. És egy csomó minden ellenünk szól.


nem tudom mitcsinàljak most.. De most is az jàr a fejemben, hogy mikor vàlaszol.


Mit tegyek? Zavar ez a helyzet!!! :(



2016. aug. 21. 22:30
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem jól látod, hogy csak unaloműzés végett válaszolgat neked. Az, hogy most személyesebb dolgokról is mesél neked, nem hinném, hogy sokat számítana, mert én is szoktam, nem látok ezekben olyan nagy horderejű dolgokat, szóval bátran mesélek magamról. Amik viszont olyanok ténylegesen, arról senki nem tud. Visszakanyarodva, lehet hülyén hangzik, de aki tényleg kedvel, az talál időt arra, hogy tudjatok beszélgetni.
2016. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Vàlaszt!


A végébén nagyon egyetértek!

2016. aug. 21. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak nem pálya a baráti csevej, levelezgetés idegenekkel. Miután megbeszéltétek, hogy nem lehet közöttetek semmi, így már nem fog rád felesleges energiát fecsérelni. Inkább haverokkal, más elérhetőbb nők kergetésével tölti az idejét. Ha lelki barát kell, ne férfiakkal levelezz, keress barátnőt. Ha kapcsolat, akkor pedig ne zárd rövidre a korkülönbség miatt. Egy férfi csak akkor motivált, ha van mit remélnie.
2016. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!