Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő 19 évesen,2 év INTERNET...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő 19 évesen,2 év INTERNETES kapcsolat után?

Figyelt kérdés
barátom egy évvel idősebb nálam, jövő márciusban leszek 19. ő amerikában él, amerikai állampolgár. beszélgettünk arról hogy találkozni kellene de nagyon sokba kerül már maga a repülőjegy is meg vízumot sem valószínű hogy kapnék és felvetette, hogy menjek ki turistaként, mert 90 napig nem kell vízum és gyorsan elvenne és megkapnám a zöldkártyát, viszont én úgy érzem,hogy kihasználom a szerelmét (ne értsetek félre, én is nagyon szeretem őt).

2017. szept. 8. 14:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy legegyszerűbb, jöjjön ő ide, nincs vízum, házasságot meg itt is lehet kötni 😉😂😂😂
2017. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
Menj ki hozzá fél évre, és aztán döntsd el hogy vele e akarsz élni.
2017. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Van egy ilyen tv műsor, ami konkrétan erről szól :DD
2017. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem, főként 19 évesen!
2017. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

pont volt egy ilyen műsor is hogy "Három hónap múlva esküvő".


(sanszos h kamu)

2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha még soha nem találkoztatok, akkor ez egy vicc, ne is haragudj.


Én is neten ismertem meg a férjemet, de mi bő 2 hét után találkoztunk, és volt rendes kapcsolatunk (randik, párkapcsolat- szex, lánykérés, összeköltözés) házasság előtt.


Ha így mész bele, garantált a válás.Nem is ismered.

2017. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Siman ratok szalhatnak hogy nem e csak a papir miatt hazasodtal. Akkor viszont bizonyitgathatod hogy tenyleg egyutt vagytok amit igy neten keresztul szerinem nem igazan lehet.
2017. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Te nem vagy eszednél!

Nem is ismeritek egymást - két év NETES kapcsolat NEM ismertség.

2017. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez van ha az emberek vakon hisznek a netben. Egy internetes csetelés az sokminden csak nem kapcsolat, akármilyen hosszú ideje is tart. Ilyenre alapozni megdöbbentően szánalmas.
2017. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha soha nem láttad a fiút a saját szemeiddel, nem érezted a csókját, a bőrének tapintását, akkor ez nem párkapcsolat.


Amúgy erről a kérdésről az a holland lány jut eszembe, aki 1 év chatelés után kiment Kanadába a "párjához" ahol prostinak akarták futatni.

19 évesen én a helyedben nagyon vigyáznék a sokat igérő emberekkel, mert többségében csak téged akar kihasználni.

2017. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!