Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért olyan nehéz kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kilépni egy rossz házasságból?

Figyelt kérdés

Akármennyire is rossz, valami visszatartja mindkét embert. (Ez történik most a környezetemben.)

Ennyire félnek egy ekkora változástól, hogy inkább veszekszenek naponta, és gyűlölködnek, csak megmaradjanak a javak és a biztos pont?


2017. aug. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarják megosztani a vagyont, ez szokott a legfőbb ok lenni...
2017. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én sem.

Adott volt nemrég egy lány, egy esküvőn találkoztunk. Megvolt az összhang (nagyon felületesen régebben is ismertem), jót beszélgettünk, táncoltunk, stb. Ismerősökön keresztül biztosan tudtam (meg éreztem is, mondta is), hogy tetszem neki, ez kölcsönös volt. Randira hívtam, bár valami halovány célzás volt arra, hogy van egy nagyon ingatag kapcsolata. Mondta oké, de hogy tiszta legyen az egész, időt kért, hogy lezárja a dolgokat. El is utazott, majd azzal jött vissza, hogy mégis adott esélyt a másiknak.

Akiről később csak panaszkodott, tényleg egy pozitívumot nem mondott róla, még azt sem, hogy "bár fsz, de szerelmes vagyok". Akkor nagyon értetlenül álltam az egész előtt, ma már nem foglalkzom vele, de érted :D Ha emberek huszas éveik elején egy kisebb-nagyobb megszakításokkal 3 éves járogatásból ennyire fosnak kilépni, akkor képzelheted mennyire jó döntéseket tudnak hozni egy akár évtizedes házassággal kapcsolatban :D

2017. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

- vagyoni hrcehurca

- egyik fél még szereti a másikat

- "néha azért vannak jó napok"

- gyerek

- magánytól való félelem (mintha a társas magény nem lenne még szarabb, amúgy)

2017. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gyerek, közös hitel, megszokás, félelem, bizonytalanság..... A legtöbben szerintem nem is tudnának egyedül megélni.
2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit én látok:

- bizony a piszkos anyagiak... megszoktak egy életszínvonalat, ha különmennek, akkor lehet, albérletbe kell menniük, nem olyan jó albérletbe, lehet, az albérletet ki se tudják fizetni... nem tudják a nagyobb szükséges dolgokat tovább használni, csak egy részüket

- félnek a vasárnapi apuka/anyukaságtól

- azt hiszik, a gyereknek jobb, ha anyu és apu is napi szinten jelen van az életében, de feszkó van 24/7, mintha az egyik ritkábban látná

- beleposhadtak a házasságba, megszokták, hogy poshadt víz van

- kényelmes, hogy ott van az ingyenp...i, farok, hogy a másik hozza a több pénzt, vagy épp takarít, főz, mossa a szaros gatyát

- vannak helyek, ahol még mindig ciki a válás, a család, társadalom presszionálja őket

- nem akarják belátni, hogy rosszul döntöttek abban, kivel házasodjanak össze, mert akkor azt hiszik, az az intelligencájukról állít ki rossz bizonyítványt, ha válnak

2017. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek feladják a saját szabadságukat és boldogságukat a pénz miatt. Mert azt hiszik így lesznek boldogak.
2017. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!