Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, akiket...

Kisgyerekes anyukák, akiket elhagyott a párja vagy ti léptetek ki egy rossz házasságból/kapcsolatból, hogyan építettétek fel az új életeteket?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után éreztétek, hogy még lehettek boldogok az életben, hogy a gyerekeitek is boldogok lehetnek, annak ellenére hogy a szülei már nem szeretik egymást? És ha vmelyik félnek lett új kapcsolata hogyan alakult ki? Most úgy érzem iszonyat nehéz, nagy teher, felelősség, de talpra kell állnom. Bár folyton gyomorgörcsöm van, attól is félek nehogy az állandó idegesskedés komolyabb betegséged idézzen elő.
2017. máj. 26. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja nevelem egyedül a 9 hónapos kisfiam. 4 éves kapcsolat után hagyott itt minket az apja. Egyenlőre még nem érzem késznek magam egy új kapcsolatra. Teljesen elment a bizalmam a férfiak iránt, úgy érzem soha nem fogok tudni megbízni senkiben ezek után. Nagyon, nagyon nehéz. Mindenről egyedül kell dönteném, az összes felelősség az enyém. A fiam szerintem így is boldog, én is apa nélkül nőttem fel, nem hiszem hogy nagy hátránynak számítana manapság. Csak azt sajnálom, hogy együtt vállaltuk ezt a babát, és az apja ennyire leszar minket. Jó, ha havonta egyszer látogatja. Ezt nagyon sajnálom. Nem tudok róla, hogy az exemnek lenne valakije, bár az nem azt jelenti, hogy nincs. De neki úgy tűnik, így jó. Semmi felelősség, azzal megy oda ahova akar, amikor akar. Nem apának való, úgy tűnik :(
2017. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!