Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasok és pici gyerekeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasok és pici gyerekeik vannak, hogy oldják meg a szexuális együttléteket?

Figyelt kérdés

2 pici gyerekünk van (3 év alattiak) és nincs kire bízni a gyerekeket. Senki. Se nagyszülők, de jóbarát, se bébiszitter. Nemrég költöztünk ide munka miatt, nem ismerünk senkit, idegenre meg nem bíznám a gyerekeimet, főleg mert elég problémásak is.

Így viszont estére van, hogy más úgy kifáradunk mindketten, hogy egyszerűen nincs már energiánk szexelni.

Pedig a vágy megvan! Sőt! Sokszor célozgatunk is rá, milyen jó lenne, stb.

De amikor nem is vagyunk olyan fáradtak és mondjuk egy héten egyszer adódik éppen olyan alkalom, hogy mondjuk a 2 gyerek egyszerre alszik el, akkor is olyan lelombozó, h a másik szobában ott vannak a kicsik és bármikor felébredhetnek, átjönnek, rajtakapnak minket, stb. Ajtókat nem zárnánk be, mert mi van, ha sírnak, akkor leghamarabb oda kellene érni, nem a zárral vacakolni, meg amúgy se lehet zárni az ajtókat.

Ha picit nagyobbak lesznek, vajon megváltoznak a dolgok?


2017. aug. 21. 12:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Ezek csak mind kifogások szerintem. Egy szobában alszunk a gyerekkel (1 éves) és tényleg nagyon fárasztó, eleven gyerek. De mégis van időnk/energiánk heti legalább 2x szexelni, pedig 5 éve együtt vagyunk. Zárd be az ajtót, nem lesz semmi baja a gyereknek, ha sír és egy perccel később érsz oda. Amúgy meg nem csak este lehet szexelni. 3 év alatti gyerekek még tuti alszanak napközben is, a párodnak meg csak van szabadnapja.
2017. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: amíg egy gyerek volt (mi is egy szobában voltunk még mindhárman akkor), még mi is minden gond nélkül meg tudtuk oldani.

De két gyerek az mérföldekkel más, mint egy gyerek!

A kettő nem ugyanabban az időben szundizik és nem tudok velük mit csinálni.

2017. aug. 21. 14:21
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Mi reggelente iktattuk be. Tudtuk,mikor ébred, mi 1-másfél órával előbb keltünk. És nálunk is volt kulcs a zárban.
2017. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
"...nem tudok velük mit csinálni". Itt van a kutya elásva. Fogadjunk, hogy egész nap körbeugrálod a gyerekeket. Próbálod igény szerint etetni, altatni őket. Arra is a nyakamat merném tenni, hogy egész nap rajtad lógnak, semmire nincs időd, totális káosz minden, kötelességednek érzed, hogy állandóan szórakoztasd a gyerekeket, és egyre csak aggódsz, hogy jó anya vagy-e. 8 hónapig én is így csináltam. Aztán nem bírtam tovább. Elegem lett és átvettem az irányítást. Fix időben történik minden, és az van, amit én mondok. Letojom, hogy a kicsi már 5kor tombol az ágyban. 6kor kelek. Pont. Addig foglalja el magát. A nagyot sem vagyok hajlandó reggel 6 előtt kiszolgálni. Én lepődtem meg a legjobban, hogy túlélik, feltalálják magukat. Ragaszkodom ahhoz is, hogy 1től 3ig csendespihenő van. Nyilván elaludni nem lehet parancsra, de az ágyban kell maradni. Amíg a háztartást csinálom, hagyom őket szabadon játszani. Döbbenet, de remekül elvannak nélkülem. Este 10kor meg takarodó van. Leoltunk minden villanyt, és szevasztavasz. A töksötétben a kétévesnek sincs kedve kóborolni. Ne legyél a gyerekek rabszolgája, mert a zárt osztályon fogsz kikötni. Üdv:8as. ;)
2017. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%
Mi többen voltunk tesók annó( rég történt). Nővérünk már iskolás azaz ismerte az órát volt már a karján, ketten ovisok legkisebb tesónk készülőben. Fontos a levegőzés címszóval elküldtek minket a búsba hogy menjünk időzzünk x ideig a parkban vagy akár hol de ne a négy fal közt... nem mertünk hamarabb visszatérni mert minket nem majom szeretettel tutujgattak hanem kaptunk volna ha az utasítástól eltérünk. Téged már most korlátoznak a gyerekeid kérdező vagy leleményes leszel és kevésbé válogatsz az eszközökben vagy akkor szexelsz legközelebb mikor a gyerekeid.
2017. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

3 gyerekünk van és ezt valahogy mindig megoldottuk, marmint a szex részét, ha fáradt is voltam akkor is igenyeltem heti 2-3x. mondjuk nalunk 8-9kor takarodó volt. most nagyobbak mar, igy nehezebb mert a 10 eves simán fent van 10ig is, en meg reggel 5kor kelek. Hat valaszthatok, vagy ebren maradok es faradt leszek masnap, vagy alszom es akkor hisztis a szexhiánytól. en az előbbire szavazok ;)

az viszont nehezebb kerdes, hogy nalunk sincs, aki vigyazna a gyerekekre, ritkán tudunk kettesben elmenni. ez van, ezt tudtuk, hogy igy lesz, kibírjuk, amíg megnőnek :)

2017. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Lehet, nem jól fogalmaztam, nem arról van szó, hogy nincs szex!

van, csak nagyon rövid. Sokszor nem is tudok elmenni, párom pedig gyorsan elélvez (régebb nem volt ezzel gond, órákig bírta). De mivel gyorsan igyekszünk ,,túl lenni" rajta, ez történik.

Kicsit illúzióromboló. :/

2017. aug. 21. 15:47
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

Most biztos meg fogsz sértődni, de szerintem ha így folytatjátok, tuti, hogy néhány éven belül el fogtok válni.

A minőségi (!) együttlétekre igenis időt és energiát kell fordítani, mert ha nem teszitek, akkor vagy te, vagy a férjed be fog sokallni, és előbb vagy utóbb elmentek oda, ahol ezt megkapjátok.

Egy kulcsfordítás nem a világ, szerintem nem ér annyit, hogy rámenjen a házasságotok!

2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

es minden alkalommal, amikor neked nem sikerült elelvezni, akkor megzavartak a gyerekek? ha igen, akkor egy kis napirendre szoktatas segithet, es nem kell mindig azonnal ugrani a gyerekhez az első nyikkanásra.ha visszalszik, akkor lehet folytazni/ujrakezdeni is.

mas kerdes, ha arról van szó, hogy a kedves ferjed vegzett, és akkor vege is, te meg ott maradsz hoppon. Ebben az esetben az is erthető, ha semmi kedved vele a szexhez. /erre nincs tippem, en csak akkor szexelek, ha nekem is jó es van orgazmusom/.

2017. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hánykor fekteted le a gyereket, hogy te utána már annyira fáradt vagy, 11kor? Igaz, nekem egy van csak, de az esti fektetés megtörténik 8 és 9 között, a 9 már ritka, az elég későnek számít. Pici kora óta így szoktattam, 2 éves, tök jól beállt rá, hogy 8 után alvás. Onnantól meg, hogy leteszem, nyugi van, meg régebben is, mikor még kelt sűrűn, kb. két óra csöndre lehetett azért számítani fektetés után. Szobája ajtaja becsuk, bébiőr megy, hallom, ha felkel, még mielőtt elindulna. Szóval ilyenkor azt csinálunk, amit akarunk, idő is van rendesen szexelni, nem csak gyorsmenetre. Most már jól alszik, csak egyszer jön át valamikor éjjel 2 fele, és bújik közénk, kkor már nem bánjuk. Míg kisebb volt, előfordult, hogy félbeszakított, de hát z ilyen, megesik, nemhogy dőlt össze a világ. Nappali alvásidőben én többnyire dolgozom, az nem opció, elvinni nekünk se szokták túl gyakran. Kicsit túlgörcsölöd ezt a szex témát szerintem.
2017. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!