Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasok és pici gyerekeik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasok és pici gyerekeik vannak, hogy oldják meg a szexuális együttléteket?

Figyelt kérdés

2 pici gyerekünk van (3 év alattiak) és nincs kire bízni a gyerekeket. Senki. Se nagyszülők, de jóbarát, se bébiszitter. Nemrég költöztünk ide munka miatt, nem ismerünk senkit, idegenre meg nem bíznám a gyerekeimet, főleg mert elég problémásak is.

Így viszont estére van, hogy más úgy kifáradunk mindketten, hogy egyszerűen nincs már energiánk szexelni.

Pedig a vágy megvan! Sőt! Sokszor célozgatunk is rá, milyen jó lenne, stb.

De amikor nem is vagyunk olyan fáradtak és mondjuk egy héten egyszer adódik éppen olyan alkalom, hogy mondjuk a 2 gyerek egyszerre alszik el, akkor is olyan lelombozó, h a másik szobában ott vannak a kicsik és bármikor felébredhetnek, átjönnek, rajtakapnak minket, stb. Ajtókat nem zárnánk be, mert mi van, ha sírnak, akkor leghamarabb oda kellene érni, nem a zárral vacakolni, meg amúgy se lehet zárni az ajtókat.

Ha picit nagyobbak lesznek, vajon megváltoznak a dolgok?


2017. aug. 21. 12:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Engem a felebredhetnek resz nem aggasztana egyaltalan. Amugy adjatok bolcsibe vag oviba oket, problema megoldva.
2017. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Betegség miatt nem mehet még a nagy oviba se, bölcsibe se. Ezért írtam, h problémások.

A kicsi meg még nincs féléves.

2017. aug. 21. 13:04
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Én simán bezárnám éjjel arra a fél-egy órára, vagy amennyi kell a szexhez, ha alszanak már, ne félj, ha be akarnának menni, úgy is hallanátok, hogy megy a hiszti. Később pedig bölcsi-ovi.
2017. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Inkább a fáradtság részével van a nagyobb gond.

Erre voltam kíváncsi, hogy a hozzánk hasonló pároknál is jelen van-e, illetve ők hogy állnak hozzá, mit gondolnak erről a témáról.

Annyira jó volna néha-néha egy-két órára rábízni őket valakire és elmenni együtt valahova, csak kettesben. Ahol kicsit el tudunk vonatkoztatni, stb.

2017. aug. 21. 13:13
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk kezdetben a kora reggeli idö volt az, amikor nem voltunk túl fáradtak
2017. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 vagyok, véletlen elküldtem. Arra az idöre meg bezártuk az ajtót, mert egyrészt ha valamiért ki kell menni, az egy kulcsfordítás nem idöveszteség, viszont nem fordulhatott elö, hogy véletlen közben bejön valamelyik. Igaz, ilyen eset nem volt soha, de még midnig kevésbé kellemetlen egy bezárt ajtót kinyitni, mint a gyereknek elmagyarázni, amit látott. Meg igazán elengedni sem tudtam volna magam, ha folyamatosan figyelni kell, hogy nem jön-e be valaki.
2017. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám h mindenképp zárjátok, ha mást nem 1felszerelhető riglivel. Azért is h a gyerekek nehogy meglássanak, meg azért is h könnyebben ellazulhassatok. Ilyenkor minden zavaró tényezőt ki kell zárni. Ami meg az időt illet, célszerű lenne valami rendszert kialakítani, rászoktatni a gyerekeket. Tudom furán hangzik, de amíg picik szundiidőt, ha már nagyobbak filmezést vagy valamit. Így lenne kb 1óra szabad időtök és ha akkor túl fáradtak vagytok a szexhez, akkor ez idő alatt pihenjetek és majd este lesz erő az akcióhoz.
2017. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Mi is akkor szexelünk, ha elaludtak a kicsik. Fáradtság ide vagy oda, szedjétek össze magatokat! Étkezzetek vitamindúsan. Sok zöldség, gyümölcs, mozogjatok rendszeresen. Én vettem egy ugrálòkötelet, és amíg játszótereztetem a gyerekeket, én is szökdelek. Ha a férjem is jön, viszünk labdát. Múltkor kézilabdáztunk, fociztunk. Lehet frizbizni, tollaslabdázni, hullahop karikázni. Nagyon jó kedvünk lesz a közös játéktól, és a vérkeringésünk is felfrissül. A gyerekek is jól elfáradnak a nagy játékban, és könnyebben elalszanak. Ha végképp nem megy máshogy, igyatok kávét vagy energia italt.
2017. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
8as vagyok. Még az jutott eszembe, hogy vajon mennyi energiád megy el azzal, hogy fölöslegesen aggódsz hülyeségeken? Nekem picit túlaggódásnak tűnik, hogy nem zárod az ajtót, mert ha megnyekken a gyerek, neked azonnal ott kell teremned. Szerintem kicsit lazábban kéne venned ezt az egész anyaság dolgot.
2017. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős probléma: mi is este próbáljuk beiktatni, de néha mire oda jutnánk k.o. A mozgás tényleg segít, bármilyen fura...ki kell bekkelni úgy, hogy a kecske us, meg a káposzta is, tudod...
2017. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!